2733
2739
عنوان

خانمهای کرمانشاهی راست که میگن...

| مشاهده متن کامل بحث + 11193 بازدید | 71 پست
آخه عروسی جاری ام ..به خاطر حرف و حدیث های بعدش میگم جای خوب برم...

پس بهتون خواستن الکی بگن تا ته دلتونو خالی کنن 

نگران نباش کار خودتو بکن 

من عروسیم ارایشگاه 150 تومنی رفتم 

جاریم ارایشگاه 500 تومنی 

هر دو سال 90 

همه تو تالار بهم گفتن چه عروس نازی 

حتی بعد از عروسی هم میگفتن 

جاریم رو فشن مد بود 

فشن درست کرده بودن 

وای تورش رو چه داغون تیز تیز زده بودن 

تور من ی پاپیون درست کرده بودن ساده 

پس بهتون خواستن الکی بگن تا ته دلتونو خالی کنن  نگران نباش کار خودتو بکن  من عروسیم ارای ...

مرسی عزیزم ..آره منم دو دل بودم الان تصمیم گرفتم خیلی حرف هاشون رو جدی نگیرم و به قول شما مثل همیشه برخورد کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من که رفتم عالی بود دختراش کارا رو انجام میدن مونا و مریم و اون یکی اسمش یادم نیس  منکه رفتم &n ...

چه خوووب مرسی میرم منم  سرمیزنم حتما عزززیزم

قبلافرهنگیان بودن دختراش  فقط نگاه دستش میکردن

مجرد بودن

دختر کوچیکش,خوشگل بود واقعاااا

پس بهتون خواستن الکی بگن تا ته دلتونو خالی کنن  نگران نباش کار خودتو بکن  من عروسیم ارای ...

سال نود عروسی دخترداییم بود ارایشگاه گرون تو‌مرکزی رفت شبیه انسانهای اولیه شد بنده خدا سرخپوستی درستش کردع بودن زن داییم بنده خدا دیدش خواست بیهوش بشه 

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها

[QUOTE=93723701]عروس خیلی کلاس میزاره..مادرشوهرمم همش میگفت خدا رو شکر با این خانواده پولدار وصلت کردیم و چه خونه ای ...[/QUOTاستغفرالله هر چی بگم درباره شهرم تف سربالاست  

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
2740
چه خوووب مرسی میرم منم  سرمیزنم حتما عزززیزم قبلافرهنگیان بودن دختراش  فقط نگاه دستش میکر ...

الان فقط دختراش کار میکنن و عالیییییی . دختر کوچیکش بور بود ولی دومیه اسمش مریمه اون خیلی باکلاسو نازو خوش هیکله. اونموقع که من رفتم فقط مونا ازدواج کرده بود 

الان فقط دختراش کار میکنن و عالیییییی . دختر کوچیکش بور بود ولی دومیه اسمش مریمه اون خیلی باکلاسو نا ...

فقط سالن عروسه

[QUOTE=93723701]عروس خیلی کلاس میزاره..مادرشوهرمم همش میگفت خدا رو شکر با این خانواده پولدار وصلت کر ...

خخخخخ اینجور آدمایی ابرو کرمانشاه رو بردن واقعا تف سر بالان فردام میره شمال لات بازی در میاره باز دوباره آبرو کرمانشاهیای بدبخت میره😭😭😭😭

خخخخخ اینجور آدمایی ابرو کرمانشاه رو بردن واقعا تف سر بالان فردام میره شمال لات بازی در میاره باز دو ...

واااای ترکیدم 

الان فقط دختراش کار میکنن و عالیییییی . دختر کوچیکش بور بود ولی دومیه اسمش مریمه اون خیلی باکلاسو نا ...

منم دومی رو میگم  فک کنم چشماش درشته

مدل عروس مامانش بود قدیم عکسش رو   دیوار ارایشگاه

مرسی عزیزم ک جواب دادی...

فدات مهربون.

2706