2737
2739
عنوان

خانمهای کرمانشاهی راست که میگن...

| مشاهده متن کامل بحث + 11230 بازدید | 71 پست
خخخخخ اینجور آدمایی ابرو کرمانشاه رو بردن واقعا تف سر بالان فردام میره شمال لات بازی در میاره باز دو ...

مدتیه تو فکر اون کاربریم با اسم فاطی کرمانشاه ۱۳۸۰دیدی چطوری همه کرمانشاهی هارو لات و قمه کش جلوه داد 

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عروس خیلی کلاس میزاره..مادرشوهرمم همش میگفت خدا رو شکر با این خانواده پولدار وصلت کردیم و چه خونه ای ...

من خودم اسلام ابادیم نزدیک کرمانشاه زندگی میکنم 

ولی میدونم صابونی محله قدیمیه وپایین شهرش محسوب میشه 

بالا شهرش میشه نوبهار  

تو هم زیاد محل نده دروغ میگن بعضی ها فقط میخان الکی خودشونو بالا ببرن ولی هیچی نیستن 

تو هم بهشون بگو  شخصیت ادم به محل زندگیش نیست

ندیدمش اینجا عضو بوده؟؟؟؟😱😱😱😱

اره یه مدت شاخ نی نی سایت بود انگار داشت رمان تعریف میکرد که پدرمادرم مردم ارثم دست عمومه منم خونه عموم کارگریشون رو‌میکنم با یه پسری دوستم که بهم تجاوز کرده حالا میگه بشرطی میام خواستگاریت بی مهریه و بی عروسی زنم بشی بعد دوستان میگفتن محلش نده این میگفت نه پیان داده باید برم زیرش دوباره خاک تو سرش میگفت یکی مزاحمم شده این با قمه افتادع بجوتش باهم دوست شدیم 

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها

کلیم از پسره مشخصات داد خاک تو سرش با اون اسم کاربریش راحتم اسم شهرستان ها  و‌محل کارم پسره م میگفت

استارتر به مادر شوهرت بگو یه دوست کرمانشاهی دارم گفته صابونی محله گرونی تیست 

2740
اره یه مدت شاخ نی نی سایت بود انگار داشت رمان تعریف میکرد که پدرمادرم مردم ارثم دست عمومه منم خونه ع ...

اییییی خدا همچین ننگایی رو از تو کرمانشاه محو کنه باعث بی آبرویی و خفت و خواری واسه بقزه شهرمون هستن همینان اسم شهرمونو بد کردن هرجا میریم ازمون میترسن نا میگیم کرمانشاه تصورشون چاقو قمه جنگ و دعوا و قلیونه😑😑😑

اییییی خدا همچین ننگایی رو از تو کرمانشاه محو کنه باعث بی آبرویی و خفت و خواری واسه بقزه شهرمون هستن ...

اره راحت اسم یه لهجه ایم گفت تو تاپیکش که همشون قمه کشن 

اییییی خدا همچین ننگایی رو از تو کرمانشاه محو کنه باعث بی آبرویی و خفت و خواری واسه بقزه شهرمون هستن ...

بچه ها میگفتن کرمانشاه انگار با تگزاز برابری میکنه واقعا احساس شرمندگی کردم

بچه ها میگفتن کرمانشاه انگار با تگزاز برابری میکنه واقعا احساس شرمندگی کردم

بیا همینه دیگه . هرچی ما احترام مسافرا نوروزی و و مهمونایی که میان شهرمونو میگیریم اینا میان خرابش میکنن و دید بقیه رو نسبت به کرمانشاه خراب میکنن واقعا خاک تو سرشون متاسفم واسشون

اره راحت اسم یه لهجه ایم گفت تو تاپیکش که همشون قمه کشن 

اسمشو سرچ کن هنوز دوتا از تاپیکهاش هست

استارتر به مادر شوهرت بگو یه دوست کرمانشاهی دارم گفته صابونی محله گرونی تیست 

آره از صفحات اسکرین شات گرفتم شب به شوهرم نشون بدم..من و ساده گیر آوردن همه

نمیدونن نینی سایت همه رازها رو افشا میکنه

2706