2733
2734
عنوان

مصحح امتحان نهایی بیاد

188 بازدید | 16 پست

امتحان نهایی دوازدهم اگه نمرت خوب باشه مثلا ۱۸/۷۵. ایا دست باز تصحیح میکنن ۱۹ یا ۱۹ونیم شده ب کسی بدن؟؟؟

همه سوالات رو تمیز و کامل و درست نوشتممم و نزدیک به جواب درست، بوده که مصححی چشمش ندیده باشه غلطی رو؟

احتمال کم شدن نمره هس ولی اضافه نع😂🖐

♡ARMY♡من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم به یه قربانی نیاز دارم ^_^  (فوتبالی)  ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نزدیک به جواب درست نداریم دیگه گلم باید خوده کلمات کلیدی کتابو بنویسی  توبیای ۱۰خط بنویسی ولی کلمات اصلی نباشه توی جواب اصلا نمره نمیگیری ولی یکی میاد ۲خط مینویسه کلمات کلیدیو به کار میبره نمره کامل میگیره

برو نمونه سوالات به علاوه جواب  اونارو مال پارسال و پیداکن ببین کلمات کلیدی هرسوال کدوما بودن  بعد بیا اجرا کنن توی امتحاناتت

عشقم نمره ازت کم میکنن ولی افزایش نمیدن کجای کاری دیگه گذشت ۱۹/۵  بشه ۲۰    خودم پارس ...

🥺🥺اخه خیلی غلطم جزئیه مثلا ترجمه ده تا جمله بود همه درستتتت فقط ی جمله رو جای اینکه بنویسم ظرف تنگ میشود نوشتم لبریز میشود😭 با مثلا جمع علم میشد اعلام ولی من نوشتم علائم با معنی یک کلمه که میشد حاضرکردند من نوشتم حاضر شدند😭😂😭 از عربی متنفرممم

🥺🥺اخه خیلی غلطم جزئیه مثلا ترجمه ده تا جمله بود همه درستتتت فقط ی جمله رو جای اینکه بنویسم ظرف تنگ ...

خب اینا غلط‌های واضح هست 

من نمیدونم چرا مفرد ترجمه کردم نوشتم حاضر کرد به نظرت اینو اشتباه میگیرن 

2706