2733
2734
عنوان

ای کاش فقیرا هیچ وقت بچه دار نشن

| مشاهده متن کامل بحث + 1722 بازدید | 96 پست
الان چیو داری توجیه میکنی بچه  دار شدن فقیرا رو به من تیکه میندازی

اینطور که داری میگی پدرت جور تو و یوهرتم داره میکشه خب ی نوه بیاری بونده خدا پدرت جور بچه سمارو هم میکشه شما که عادت داری پدرت خرجتو بده 

چرا به مستقل بودن شوهرت افتخار میکنی وقتی داری از عدم کمک باباس ناله میکنی 

میگی شوهدم خوبه ولی کاش باباش بدنیا نمیاوردش حالت خوبه واقعا 

کلا طلبکاری 

از طرفی انگار لجت گرفته بابات بهتون خرجی میده ولی پدرشوارت نمیده درسته ؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بله ممکنه . ولی اکثرا همینا که نمیتونن دماغشونو بکشن بالا هم تو رفاه نسبی هستن. فرقه بین یه کسی که ا ...

ببین رفاه یچیز نسبیه یعنی تعریفش تو هر زمان برای هرکس فرق میکنه اما یه بحثی هست تحت عنوان انتخاب طبیعی که توی اون ژن های برتر به نسل بعد منتقل میشن و برای ادامه این روند پویایی تولید مثلی لازمه یعنی مثلا اگه قرار باشه فقط قشر مرفه زاد و ولد کنن و اقشار دیگه نتونن به مرور زمان ممکنه تکامل جامعه اونطور که تا الان پیش رفته پیش نره. البته یه طرز تفکر هست که میگه چون بابا ننه من یا پدر شوهر مادر شوهر من پولدار نیستن پس ادملی غیر پولدار دیگه بچه نیارن... اینم یه تفکره دیگه 

Ashes to ashes dust to dust

خانوم خونشو باباش داده طلاشو مادرش خریده خرجشو شوهرش میده بعد حالا اژیر گرفته دستش به بچتون مال و اموال بدین 

موقع شوهر کردن نمیدید شوهرت خونه ندار؟؟

خودت تا حالا چی خریدی چیکار کردی ؟

زنگ بودی تو این سن جهازتو حداقل خودت میخریدی 

طلاهارو خودت میگرفتی همونطور که منو خیلی از دخترایی که میشناسم خودمون خریدیم 

وقتی خودت دستتو زدی کمرتو‌کار کردی از اینو اون توقع داشته باش 

حالم از ادمای متوقع بهم میخوره 

اینقدر حتی زبونت در جواب کامنتای من کوتاهه که یکیشونم نتونستی ج بدی چون خودت صفری فقط چشت به بقیس

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

من کاملا موافقم که با وضع مالی نابسامان نباید بچه اورد چون بچه خیلی بار روحی منفی رو تحمل میکنه

ولی با اینم موافقم که بچه مخصوصا پسر از ۱۸ سالگی باید کار کنه که تا ۳۰ به ثبات و سامان برسه

دیگه نمیشه که تا اخر همش پدر و مادر جور بچه رو بکشن

پدرشوهر من وضع مالی خوبی داره و متمول حساب میشه ولی به خدا مادرشوهرم همیشه میگه مدرسه پسرا که تموم شد گفت برید کار کنید دیگه بخور و بخواب بسه

الان هم وضع شوهرم خوبه هم برادرشوهرم

یه قرون هم از پدرشون نگرفتن

دیبی جان من پگاهم اگر با کاربری دیگه ای هستی بهم پیام بده دلم برات خیلی تنگ شده❤
به نظر منم زماني كه نميتواني بچه رو تامين كني بدنيا اوردنش جنايته 

بستگی داره تامین رو چی بدونیم؟

مثل استارتر توقع داشته باشیم که خرج نوه رو هم پدر بزرگ و مادر بزرگ بدن؟!!

تا آخر عمر بشینیم توی خونه و زندگی انگلی داشته باشیم؟!

دست به دامن عزرائیل باشیم برای ارث و میراث؟!!

ای اینکه

تامین معیشت و ایجاد آرامش و رفاه نسبی و تلاش برای تربیت درست تا یه سن مناسب و کمک به آموزش و یاد گرفتن یه حرفه و مستقل شدن؟!!

اینطور که داری میگی پدرت جور تو و یوهرتم داره میکشه خب ی نوه بیاری بونده خدا پدرت جور بچه سمارو هم م ...

منم حسم همینه چون هر چی ازش پرسیدم خودت چیکاره ای خودت چند گرم طلا خریدی تو عمرت ج نمیده همشو باباش داده الان از طرف شوهرش توقع داره 

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
منم حسم همینه چون هر چی ازش پرسیدم خودت چیکاره ای خودت چند گرم طلا خریدی تو عمرت ج نمیده همشو باباش ...

ی مشت فقیر ریختن

از حرف حقی ک زدم

اعتراض کردن خودتون گول بزنید

بدبختا

بستگی داره تامین رو چی بدونیم؟ مثل استارتر توقع داشته باشیم که خرج نوه رو هم پدر بزرگ و مادر بزرگ ب ...

تو از زندگی من چی  میدونی اخه قضاوت میکنی

من کی گفتم پدر شوهر خرج 

منو بده

یا پدرم خرج منو میده

توهمی

ی بار دیگ تاپیک منو بخون بفهم من چی گفتم

خونه و زندگی خودتم انگلیه

هیچی نمیدونی  حرف میزنی

من نگفتم  پود مادر خرج منو بدن

گفتم اگه میتونن به بچشون کمک‌کنن

مگه ب دنیا  نیاوردنشون  مسئول شون تا ی حدی در

حد مسکن یا ازدواج کمک کنن

من کی گفتم‌بیان خرج منو بدن

شوهرمن مستقله 

به پدرش و پدر من  احتیاج‌مالی نداره

اگه پدرم داده از سر لطفش داده

اونم وظیفش نبوده تا وقتی زندس  بهم از اموالش بده

اینطور که داری میگی پدرت جور تو و یوهرتم داره میکشه خب ی نوه بیاری بونده خدا پدرت جور بچه سمارو هم م ...

از زندگی من چی  میدونی اخه قضاوت میکنی

من کی گفتم پدر شوهر خرج 

منو بده

یا پدرم خرج منو میده

توهمی

ی بار دیگ تاپیک منو بخون بفهم من چی گفتم

خونه و زندگی خودتم انگلیه

هیچی نمیدونی  حرف میزنی

من نگفتم  پود مادر خرج منو بدن

گفتم اگه میتونن به بچشون کمک‌کنن

مگه ب دنیا  نیاوردنشون  مسئول شون تا ی حدی در

حد مسکن یا ازدواج کمک کنن

من کی گفتم‌بیان خرج منو بدن

شوهرمن مستقله 

به پدرش و پدر من  احتیاج‌مالی نداره

اگه پدرم داده از سر لطفش داده

اونم وظیفش نبوده تا وقتی زندس  بهم از اموالش بده

اینم جواب تو

تو از زندگی من چی  میدونی اخه قضاوت میکنی من کی گفتم پدر شوهر خرج  منو بده یا پدرم خرج ...

اگر مستقل بودن شوهرتون رو قبول دارید چرا مدام دنبال ارث و میراث هستید؟!!

چرا مدام در تاپیک هاتون دنبال کسی هستید که بهش ارث بزرگ رسیده؟

این زندگی هیچ اسم دیگه ای بجز زندگی انگلی نداره

شاید شوهرتون احتیاج مالی نداشته باشه اما چشم شما مدام به مال و اموال بقیه هست و این خیلی بده

ضمن اینکه ای کاش به جای پول کمی تربیت از خانواده تون نصیب شما می شد که اینقدر بی ادبانه درباره بقیه صحبت نکنید

اگر مستقل بودن شوهرتون رو قبول دارید چرا مدام دنبال ارث و میراث هستید؟!! چرا مدام در تاپیک هاتون دن ...

من شوهرم مستقله

تازگی ها خودم دچار مشکلی شدم ک خدا میدونه من چه دردی دارم میکشم اگه این تاپیک ها هم میزنم مربوط به اون دردمه همش دارم ب آدمای پولدار  فکر میکنم مقایسع میکنم خودمو زجر میدم و گرنه دنبال پول کسی نیستم

خداروشکر من  زندگی خوبی دارم

ولی  چند وقته این افکار اومده تو ذهنمو جز آزار چیزی نداره

نمن دنبال مال کسی نیستم

ولی حقم بود ب عنوان عروس بهم ی تیکه طلا بدن.

‌من حق دارم‌چون اون عروس اون خانمم همسن من بود انقدر ب پاش ریختن من چیم کم بود از اون ی تیکه طلا نخریدن برام

من شوهرم مستقله تازگی ها خودم دچار مشکلی شدم ک خدا میدونه من چه دردی دارم میکشم اگه این تاپیک ها هم ...

من بر حسب تصادف حواسم به یه تاپیک تکراری در خصوص شغل شوهر پولدار خانم خانه دار جلب شد و برام جالب بود که چرا این موضوع اینقدر دغدغه هست برای یک نفر چون در کنارش مدام سراغ ارث و میراث هم می گرفتی

ببین عزیزم مقایسه آفت وحشتناک زندگی هست

شرایط آدم ها خیلی باهم متفاوت هست

من نمی گم که مثلا یه طلای 10 میلیونی برای هدیه عروسی توقع زیادی هست ولی عجیبه که اینقدر برای یک نفر مهم باشه که به خاطرش کار به توهین و بدگویی و آرزوی قطع نسل بکشه!!

من احساس می کنم اون فردی که شما خودت رو باهاش داری مقایسه می کنی خیلی روی شما تاثیر منفی میذاره. اگر باهاش ارتباط زیادی داری و مدام از این مسائل پیش شما صحبت می کنه ای کاش روی نحوه ارتباطت با اون آدم تجدید نظر کنی

نذار این افکار مالیخولیایی بیفته به جونت که خیلی خطرناکن

2706