2737
2734
عنوان

غذاهای قبل ید درمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 59940 بازدید | 268 پست
ببخشید وقتتونو گرفتم احتمال داره که این حالات من مربوط به مصرف قرص لووتیروکسین هم باشه؟ یعنی هنوز بد ...

عزیزم بعد از خوردن قرص حداقل ۴۵دقیقه چیزی نخور تا جذب بدنت بشه قرص کلسیم رو آخر غذات یا بلافاصله بخور تا بیشتر نتیجه بگیری سعی کن با صبحونه گردو نخوری چون رو قرص تاثیر میزاره فقط آرامش و تغذیه  برا من که خیلی تاثیر داره 

خدارا هزار مرتبه شکر.. من فعلا اون حالتهام از بین نرفته.. فکر میکردم که باید در عرض این 40روز خوب و ...

نه عزیزم اگه منو دیده بودی عین ربات راه میرفتم اصلا یه وضعی ولی الان هر روز تقریبا یه ساعت پیاده روی میکنم نزار دیگران کاراتو انجام بدن کم کم به زندگی عادی بر گرد اگه ضعیف شدی مغزیجات بگیر آسیاب کن هر روز یکم بخور تا زودتر جون بگیری 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه لیست غذاهای ممنوعه رو به منم بگین ،به ما اصلا نگفتن چیزهای قرمز ومیوه قرمز نخورین ،بیمارستان ام ...

امام خمینی  تمام موارد لازم زو‌ واتز اپ میکنه 

بستری داری شما ؟

بیمارستان آراد هم خیلی خوبه. خصوصی هست.  

تماس گرفتی.  

من ۵ مهر بهم آراد وقت داده 

2742
عزیزم بعد از خوردن قرص حداقل ۴۵دقیقه چیزی نخور تا جذب بدنت بشه قرص کلسیم رو آخر غذات یا بلافاصله بخو ...

من نهایتا یه ربع بعد از خوردن قرص لووتیروکسین صبحانه مختصری میخورم. چون اصلا اشتها ندارم. قرص رو هم سر ساعت مشخص نمیخوزم. یه روز 7یه روز 9یه روز10ونیم😭😭😭

خدایا شکرت به خاطر همه چیز
2740
من نهایتا یه ربع بعد از خوردن قرص لووتیروکسین صبحانه مختصری میخورم. چون اصلا اشتها ندارم. قرص رو هم ...

خب همین دیگه منم اینجوری می‌خوردم بعد که از دکتر پرسیدم گفت حتما ۴۵دقیقه بعد قرص صبحونه بخور تا جذب بشه

اصلا لازم نیست یه ساعت خاص باشه فقط تا میتونی بین قرص وصبحونه خوردن فاصله بنداز

باشه. راستی آبشار عزیزم گفتی بعضی از قرص کلسیم ها بهت نمیساخت؟ میشه بپرسم چه جوری نمیساخت ؟

خدایا شکرت به خاطر همه چیز
برای ید درمانی آراد تنها بیمارستان خصوصی هست که بستری داره و خیلی کارش خوبه  حتما هر کی باید ب ...

دکتر گفت امام مجهزترین مرکز هسته ای ،زود وقت میده ،سر اون قرار بریم اونجا ،مگرنه مشکل پولش نیست ،ولی لیست غذایی وات ساپ نکردن فقط ی دفترچه دادن ،به شما چیا گفتن نخورین ؟؟؟

خداوندا ، هرکسی رو به آروزوی قلبیش برسون ،ی گل دخترسالم و صالحم بهم هدیه بده😭😭😭
2706