2733
2734
عنوان

غذاهای قبل ید درمانی

59150 بازدید | 268 پست

سلام دوستان , من باید چند روز دیگه برم ید درمانی , چون پاپیلاری تیرویید داشتم , تیروییدم برداشتم , خانومایی که تجربه ید درمانی تو بیمارستان شریعتی تهران دارین بگین قبلش چه غذاهایی خوردین که ید نداشته باشه , چون رژیم سختیه آدم نمیدونه چی بخوره , شما بیشتر قبل ید درمانی چی خوردین ناهار و شام صبحونه توی ۱۴ روز آخر .... توروخدا اگه کسی میدونه راهنماییم کنه.... ممنونم....بعد چیا باخودتون بردین بیمارستان ... لطف میکنین اگه جواب منو بدین.....

عزیزم من رفتم صبحونه بیشتر نون وعسل یا غذا میخوردم لبنیات که نمیشدبخوری رب گوجه وغذای بیرون وکنسرو اصلا دیگه جونم برات بگه شکلات وبستنی اصلا خودم نمک دریا گرفتم خودم کوبیدم تو غذا میریختم که ید نداشته باشه همون رژیمی که گفتم حسابی رعایت کن تا بدنت تشنه ید باشه که همه یدی که میخوری جذب بشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دو تا از دوستان من چند سال قبل اونجا رفتن

بیمارستان خیلی فرقی نداره.یه سری نکات باید رعایت بشه

با خودت چند تا حوله و لباس ببر که بعد فعالیت دوش بگیری و اون حوله و لباس قبلی رو دور بریزی

یه کفشی پات کن که راحت بتونی ورزش کنی 

چون فعالیت بعد اون خیلی مهمه 

مایعات خیلی ببر .مایعات ترش

2731

خاک شیر  که شربت بخوری .چون ید گرمه

آبنبات ترش.اب پرتقال طبیعی .باکس آب آدامس 

تا میتونی آب بخور.مواد غدایی مسهل مثل آلو و روغن زیتون 

خیلی زیاد نبر.چون همه رو اونجا بابد دور بریزی 

مسواک دوتا حداقل  که  بتونی اولی رو بعد استفاده دور بندازی 

رزیم  قبل ید که خود بیمارستان میده

توی نت هم سرچ کنی هست .

موقع رژیم از لوازم آرایش مخصوصا رژلب و رژگونه استفاده نکن

نون که میخوری اصلا نباید نمک داشته باشه .خودت تو فر درست کن

این رژیم بسیار مهمه حتما رعایت کن 

بعد ید هم نکات مهم رو برای  ایمنی دیگران رعایت کن  

2738

عزیزم دو رو بر من زیاد این بیماری رو گرفتن و خوب شدن.من سعی میکنم بپرسم و بهت بگم

میدونم یه نفر وبلاگ مینویسه و درباره این بیماری توضیح داده و این شخص کانال هم داره که کلی ادم تو کانالش از تجرباتشون میگن و به هم کمک میکنن

سعی کن وبلاگشو پیدا کنی منم برات میپرسم 

من حدود سه ساله رمزم رو فراموش کرده بودم و هر چی سعی میکردم نمیتونستم بیام داخل سایت

چند وقت قبل که درباره بیماریت پرسیدی دلم میخواست بیام و بهت بگم اصلا نگران نباش و فقط چکاپ ها تو خوب انجام بده 

امروز که داشتم موضوعات سایت رو چک میکردم به تاپیکت رسیدم .به صورت معجزه آسا  رمزم بعد سه سال یادم اومد 

من  اینو به فال نیک میگیرم و مطمئن هستم تو هم مثل بقیه دوستانم به زودی خوب میشی

مرسی ماه تکه جان , خیلی خوشحالم کردی , ایشالا منم خوب بشم, عزیزم اگه وبلاگ پیدا کردی حتما به منم بده ... تا بیشتر اطلاعات درباری ید درمانی بدست بیارم , برات آرزوی سلامتی همیشگی دارم گلم....

پری جان.من پرسیدم.چون چندین سال قبل انجام داده بودن و از کانال هم بیرون اومدن خیلی یادشون نیست

اسم وبلاگ میگن  احتمالا  من و پاپیلاری هست که نویسنده اش  آقای حسین هست که داخل وبلاگ ادرس کانال تلگرامی رو میگه و بهش ایمیل بدی  تو رو اد میکنه 

گفتن پیش متخصص غددی برو که کیس های مثل خودت زیاد داره و موارد مثل تو رو زیاد درمان کزده.

حواست به افت کلسیم و علائم اون باشه چون خیلی مهمه

بعد ید درمانی بعضیا ورم میکنن که زودگذر هست و نگران نشو 

2706