2737
2734
عنوان

غذاهای قبل ید درمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 60488 بازدید | 268 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه خیلی خوبه من هیچوقت به ۸نمیرسه عالیه

شاید به خاطر اینه که مت یکی از پاراتیروئید هامو دراوردم. ولی احساس مورمور شدن مخصوصا در دستها وپاهام دارم واین افسردم کزده میترسم خیلی همش میگم نکنه مشکل دیگه ای هست؟ 

خدایا شکرت به خاطر همه چیز
پس خدا رو شکر خیلی خوبه تازه مال من ۶تا لنف در گیر داشتم با دوتا پاراتیرویید پس برا چی جراحی کردی یع ...

گره 6ا زیاد بودن اف ان ای کردم جوابش مشکوک به پاپیلاری بود دکتر شفیعی تیرویید و 38تا لنف و یه دونه پاراتیروئید دراورد بعدا معلوم شد که خوشخیمه 

2731
گره 6ا زیاد بودن اف ان ای کردم جوابش مشکوک به پاپیلاری بود دکتر شفیعی تیرویید و 38تا لنف و یه دونه پ ...

خواهر منم اینجوری شد گفتن پاپیلاری هستش ولی موقع عمل نمونه رو دادن آزمایشگاه گفتن هاشیموتو بوده بنده خدا چقدر اذیت شد

خواهر منم اینجوری شد گفتن پاپیلاری هستش ولی موقع عمل نمونه رو دادن آزمایشگاه گفتن هاشیموتو بوده بنده ...

شما چند وقت هست که جراحی کردین؟ من خیلی لاغر وضعیف شدم. احساس ناراحتی میکنم

زود خسته میشم. شماکی روبه راه شدین؟ 

شاید به خاطر اینه که مت یکی از پاراتیروئید هامو دراوردم. ولی احساس مورمور شدن مخصوصا در دستها وپاهام ...

نه تا بدنت به این وضع عادت کنه زمان می‌بره بالاخره عوارض جراحی و بیهوشی رو بدن تاثیر داره تا میتونی روحیه تو بالا ببر خودتو تقویت کن تا زودتر سلامتی تو پیدا کنی انشالله

2740
نه تا بدنت به این وضع عادت کنه زمان می‌بره بالاخره عوارض جراحی و بیهوشی رو بدن تاثیر داره تا میتونی ...

ممنونم عزیزم بابت دلگرمی دادنت. باور کن همش نگرانم که چرا اینحوری شدم اخه همه میگن جراحی تیرویید سادس چرا لاغر شدی؟ چرا خسته ای و... 

نه تا بدنت به این وضع عادت کنه زمان می‌بره بالاخره عوارض جراحی و بیهوشی رو بدن تاثیر داره تا میتونی ...

شما الان هم احساس کنبود کلسیم و گزگز شدن داری یا دیگه ازبین رفت؟ 

شما چند وقت هست که جراحی کردین؟ من خیلی لاغر وضعیف شدم. احساس ناراحتی میکنم زود خسته میشم. شماکی رو ...

من چهار ساله جراحی کردم بعد عمل اصلا جون نداشتم کارای خودمو انجام بدم حتی نمیتونستم خودمو حموم کنم خلاصه افسردگی گرفته بودم وقتی دکتر گفت باید همیشه کلسیم بخوری تو شوک بودم بعدش کم کم خودمو پیدا کردم تقریبا تا ۲۰روز فقط ماهیچه وچیزای مقوی می‌خوردم  تا اینکه رو براه شدم الآنم چند روزی یه دونه آمپول نوروبیون میزنم یا بیشتر وقتها جگر میخورم وگرنه احساس ضعف وخستگی میکنم

ممنونم عزیزم بابت دلگرمی دادنت. باور کن همش نگرانم که چرا اینحوری شدم اخه همه میگن جراحی تیرویید ساد ...

اونا که میگن بخاطر اینه هیچوقت جای ما نبودن شما توجه نکن هر کس مشکل تیرویید داره احساس ضعف وخستگی داره ما که دیگه حق داریم چون جراحی کردیم

نه اصلا دیگه اون حالتها رو ندارم

خدارا هزار مرتبه شکر.. من فعلا اون حالتهام از بین نرفته.. فکر میکردم که باید در عرض این 40روز خوب و سرحال باشم. پس زمان می‌بره تا روبه راه بشم. خیالمو راحت کردی عزیزم. ممنونم ازت

2706