2733
2734
عنوان

غذاهای قبل ید درمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 60410 بازدید | 268 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
آبشار جان سلام.  من ید درمانی شدم. یک هفته بعد گفتن اسکن  اسکن چطوره.  یه توضیحی به ...

سلام عزیزم اسکن چیز خاصی نیست مقایسه تخت تقریبا باریکه باید بی حرکت بمونی دستگاه کل بدنت رو اسکن می‌کنه فقط سعی کن اصلا تکون نخوری وگرنه دوباره از اول شروع میکنن خسته میشی اگه جایی از بدن درگیر باشه نشون میده مال من تو کبد چند تا لکه سیاه بود گفت اضافی ید داخل کبد مونده کم کم درست میشه

2740
برای اسکن تزریق داشتی  کل بدن اسکن میشه یا فقط گردن  راستی تو بعد ید درمانی تا چند وقت ف ...

کل بدن اسکن میشه  تزریق نداره چون ید خوردی من تقریبا سه هفته رعایت میکردم داخل یکی از اتاق خواب ها مون که حموم داخلش هست وبه حیاط راه داره اونجا بودم هر روز حموم میکردم از دستشویی حیاط استفاده میکردم غذا و میوه وهمه چی شوهرم وبچه ها میزاشتن جلو در بر می داشتم گاهی وقتها شب ها میرفتم بیرون جاهای خلوت البته اخراش که اشعه کم شده بود کلا یه ملحفه انداخته بودم روش می‌خوابیدم وهر روز عوضش میکردم

کل بدن اسکن میشه  تزریق نداره چون ید خوردی من تقریبا سه هفته رعایت میکردم داخل یکی از اتاق خواب ...

سه هفته 

چقدر زیاد. 

این فیلمی که بیمارستان امام درست کرده یک هفته میگه 

سلام عزیزم اسکن چیز خاصی نیست مقایسه تخت تقریبا باریکه باید بی حرکت بمونی دستگاه کل بدنت رو اسکن می‌ ...

چه ترسناک.  گفتن تو کبد مونده. راهش چی بود که نمونه.  

دوباره بازم اسکن دادی 

چقدر اسکن طول میکشه که نباید تکون بخورم 

سلام عزیزم اسکن چیز خاصی نیست مقایسه تخت تقریبا باریکه باید بی حرکت بمونی دستگاه کل بدنت رو اسکن می‌ ...

آبشار جان یعنی چی جایی از بدن ؟

یعنی هر نوع سلول سرطانی هر جایی از بدن باشه نشون میذه.  

بعد اونا خودشون گفتن چند لکه توی کبد هست 

از کجا میفهمی اشعه کم شده.  نهایت دو هفته کلا پاک میشه. تو چرا سه هفته موندی

2706