2733
2734
عنوان

خیانت دیده ها بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1603 بازدید | 91 پست
اگه بچه ندارین جدا شو اگه کنارش حس خوشبختی نمیکنی منم خیلی نا امیدم ولی دلمو خوش کردم که شاید یه روز ...

اگه بچه نمیداشتم جدا میشدم، دوتا دارم دومی و اشتباه کردم اوردم بهم گفت بچه نمیاری میرم دنبال اونا 😐 گفتم بچه میارم خوب میشه، 

تو بارداری دومم با یکی دوست شده بود رابطه داشت بچم 5ماهه بود بهم بزور قرص داد خوردم سقط نشد بچه 

اگه همون یکی بود هزار بار جدا میشدم ولی الان نمیتونم بچه هام دخترن و شدید وابسته باباشون، اینجا هم نمیتونم ولشون کنم 

خســــــته از همه چی💔🥀
مشکل از احترام زیاده. من خواهر پارسال خونمون بود 16 سالش بود نگو شوهرم بهش پیشنهاد دوستی و س ک س داد ...

یا ایزد منان خواهر 

من بودم جرش میدادم خواااهرم

در تاپیک های پزشکی سوالات مشاوره‌ای میتونید منو تگ کنید 📌   موفق باشید 💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی هیچوقت اونایی ک می‌تونستن جدا بشن و جدا نشدن و درک نمیکنم حتی اگر بچه داشته باشن هیچوقت بچه تو همچین محیط مزخرفی خوب بزرگ نمیشه حالا اونی ک میگه جایی برای رفتن ندارم قابل درک تره

2731
خانما شماهایی که خیانت دیدین تا حالا شده شوهرتون در مورد فانتزی های جنسیس براتون بگه و کپ کنید از حر ...

فک کن میاد برام تعریف میکنه که با فلانی چطور رابطه داشتم 😐

خســــــته از همه چی💔🥀
مشکل از احترام زیاده. من خواهر پارسال خونمون بود 16 سالش بود نگو شوهرم بهش پیشنهاد دوستی و س ک س داد ...

آره من یکیو میشناسم همینو کرد با خواهر زنش . حامله بود زنش بیچاره اینقد زد رو شکمش که بچه بیوفته ولی هیچیش نشد

ولی هیچوقت اونایی ک می‌تونستن جدا بشن و جدا نشدن و درک نمیکنم

گاهی خیانت اینقدر ضربه سنگینی میزنه که طرف مقابل دیگه نایی برای بلند شدن و جدا شدن نداره ،افسردگی می گیره و دیگه توانشو نداره

ولی هیچوقت اونایی ک می‌تونستن جدا بشن و جدا نشدن و درک نمیکنم حتی اگر بچه داشته باشن هیچوقت بچه تو ه ...

من جز همون دسته ای ام که جای برا رفتن ندارم توی 14سالگی از دست اذیت کردن های مامانم ازدواج کردم از جوونیم  هیچی نفهمیدم دیگه نمیتونم برگردم دوباره به همون خونه مامانم کنترل اعصاب نداره با بچه هام برا دیدن میرم جا ندارم اونجا فک کن بخام برا همیشه برم که رام نمیده

خســــــته از همه چی💔🥀
گاهی خیانت اینقدر ضربه سنگینی میزنه که طرف مقابل دیگه نایی برای بلند شدن و جدا شدن نداره ،افسردگی می ...

خب این آدم خیلی ضعیفه زندگی کردن براش فایده ای نداره اصلا این چیزا معنی نمی‌ده اتفاقا بعدش باید پاشد دهن طرف و سرویس کرد

2706