2733
2734
عنوان

غذاهای قبل ید درمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 60896 بازدید | 268 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گردنم خب خشک شده بود بعد عمل. ِ الان هم انگار سر هست  با ذوعن سیاه دانه و زیتون دکترم گفت ماسا ...

عزیزم . شما از کجا فهمیدین این مشکلات تیروییدی رو دارین؟؟

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂
عزیزم . شما از کجا فهمیدین این مشکلات تیروییدی رو دارین؟؟

اتفاقی 

چند ماهی بود مشکل بلع داشتم ولی دیکه توی کرونا بیخیال شدم 

رفتم دکتر غدد برای ریزش مو. که. شاید تیذویید باشه .

دکتر گفت بززرگه 

سونو داد. معمول شد چند تا ندول دارم.  نمونه کردن. بد بود. گفتن باید عمل بشه 

من نه کم کار بودم. نه. پر کار .تیرویید کامل سالم بود 

2731
اتفاقی  چند ماهی بود مشکل بلع داشتم ولی دیکه توی کرونا بیخیال شدم  رفتم دکتر غدد برای ری ...

منم هورمونای تیروییدم خوبن. اما یه دردی ناحیه گلو  اذیتم میکنه و موهامم خیلی میریزه . دکتر غدد میگه مشکلی نیست . دکترم حرفه ای نمیدونم‌چیکار کنم . میترسم دکتر برم

با ازمایشمعلوم نمیشه.  ِ سونو معلوم میکنه  برو دکتر ارشد غدد

سونو دادم . یه کیست کلوییدال بود .دکتر میگفت اغلب خانم های جوان دارن‌ . نمیدونم این درده از چیه .البته سونو سال پیش دادم . شمام کیست کلوییدال زده بود تو سونو

سونو دادم . یه کیست کلوییدال بود .دکتر میگفت اغلب خانم های جوان دارن‌ . نمیدونم این درده از چیه .الب ...

نه. کیست معمولا خوشخیم هست چون مایع هست 

برلی من ندول جامد با رسوب کلسیم بود و 4 تا بود 

نه. کیست معمولا خوشخیم هست چون مایع هست  برلی من ندول جامد با رسوب کلسیم بود و 4 تا بود

مرسی عزیزم . خدا بهتون سلامتی بده و ان شاالله رنگ مریضی رو نبینین دیگه هیچ وقت .

افت کلسیم میزنم نمیدونم چرا؟ قرص هم داده میخورم اما دست و پاهام گز گرمیکنه

منم اولش اینجوری بودم اگه بدت نمیاد فقط پای مرغ و بپز با پیاز و سیر وهر چی دوست داری بزار تو زودپز بعد از صافی ردش کن بسته بندی کن بزار فریز چند وعده بخور من الآنم اگه کلسمم پایین باشه میخورم سریع بالا میره

سلام. شما رفتی ید درمانی  میشه یه توضیح مختصر بدی ؟ ممنون

میشه لیست غذاهای ممنوعه رو به منم بگین ،به ما اصلا نگفتن چیزهای قرمز ومیوه قرمز نخورین ،بیمارستان امام ،دو هفته دیگه وقت داریم

خداوندا ، هرکسی رو به آروزوی قلبیش برسون ،ی گل دخترسالم و صالحم بهم هدیه بده😭😭😭
2706