2737
2739
عنوان

با خالم بدجور دعوام شد،دستام داره میلرزه😢

| مشاهده متن کامل بحث + 36110 بازدید | 174 پست
دلسوزی شما کاملا به جاس و حق دارین اما نباید اینجوری بیان میکردین  اگر این دو نفر جدا بشن و بع ...

ازدواج نکنه بمون بترشه بهتر از اعتیاده من میدونم پدر معتاد یعنی چی 

ازدواج نکنه بمون بترشه بهتر از اعتیاده من میدونم پدر معتاد یعنی چی 

یعنی بی غیرت بی خیال،این وسط زن و بچه مریض میشن اونم نه تو شکم مادر وقتی بدنیا بیاد دود و دم تمام ضررش به اهل خونه میرسه  ریه ها رو نابود میکنه یعنی ظرف ده سال میوفته رو تخت

معتاد اگه ماهی 100میلیون تو حسابش بره هیچی نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی شوهره تصمیم به ترک کردن نداره و الکی میگه برو طلاق بگیر مشخصه میخواد بچه بیاد دختر خالت پایبند زندگیش بشه و بمونه اونم پروتر بشه

برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@
2728
بازکاراگاه بازی شروع شد خب کسی منو اینجا نمیشناسه کاری داره بگم خودممگ اصل ول میکنید میچسبید به فرع ...

شماتذکرتون رو دادین .بیشترازاین خودتون رودرگیرزندگی دیگران نکنید.شماازآینده زندگی هرکسی خبرنداریدکه نظرتون روبااین حساسیت شدیدتلقین میکنیدخداعالمه آینده زندگیشون چی میشه .شماتمام تلاشتون روکردین دیگه کاری نداشته باشید هرچی میخوادبشه

🖤 پدر 🖤قصه ای که زودتمام شد

این اسمش دخالت نیس،روشن کردن ذهن یک مغز به خواب رفتس.کسیکه مث دخترخاله ایشون که میذاره بقیه واسش تصمیم بگیرن.همتون به فکراون خانم بودین که یک بچه داشته باشه ولی به فکر اون بچه بیگناه که پدرش معتاده ومعلوم نیس در اینده چه بلاهایی ممکنه سرش بیاد نبودین.واقعا شماها دل دارین....

بچه ها من فقط نظرمو گفتم به نظرتون با همچین شرایطی دزسته بچه دار بشه دختر خالم خیلی دوسش دارم نمیخوا ...

من بودم دخترخالمو منصرف میکردم گناه داره هم دخترخالت هم بچه ای که قراره دنیا بیاد 

2738

به نظر منکه کار خوبی کردی این افکار بچه بیار درست میشه اصلا درست نیس بدتر یه بچه میارن وسط بدبخت میشه باید والا یه ادم عاقل راهنمایی کنه اول اعتیادو تموم کنه بعد بچه والا اونجور اگه یه موقع بچه بیاد وضع زندگی بدتر بشه کی مسئوله شوهرشو تحت فشار بزاره بچه میخوای ترک کن یگه بچه من بابایی که اعتیاد داشته باشه به دردش نمیخوره والا

چرخ گردون گردوروزی برمراد مانرفت* دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور*
منم فقط در حد چند کلمه گفتم چون دختر خالم واسم از خواهر عزیزتره الان از ناراحتی دستام میلرزه،پسره خو ...

گلم میدونم شما مهربونی و از سر دلسوزی گفتی ولی اگه جات بودم هیچی نمیگفتم، چون دو تا آدم بالغ به همچی تصمیمی رسیدن حتما دوس دارن دستی دستی خودشونو بدبخت کنن شما ول کن. آدم باید جایی جرف بزنه که اقلا براش یه ذره تره خورد کنن نه اینجا ...

تو زندگی دیگران دخالت نکنیم

همه دخالت های مادرشوهر ها و مادرزن ها سر دلسوزی بیش از حده

همگی چون نمی خوان بچشون راه را اشتباه بره زندگی را برای همون بچه که جگرگوشه شون هست تلخ می کنن

اگه دخترخالت می خواد گندبزنه تو زندگیش اون زندکی اونه و به خودش مربوطه نه شما

Nobody loves you!😶😶😶😶my name is nobody😍😍😍😍😍