2733
2734
عنوان

با خالم بدجور دعوام شد،دستام داره میلرزه😢

| مشاهده متن کامل بحث + 36110 بازدید | 174 پست

حالا که از سر خیرخواهی نظرت رو گفتی.دیگه بیخیال..دیگه حالا زندگی دخترخالت به تصمیم خودش مربوطه.مگه عقلش کمه که تو بخوای به راه راست بیاریش.خودش میدونه با زندکی خودش

واقعا اشتباهه میگه الان شوهرش سر حاله متادون چیزی نیست

استارتر اولا که حرفت دوستانه بوده وقتی همه حرفاتونا بهم میزنید مشکلی نیست.بعدم به دختر خالت بگو به مامانش دروغ بگه اقدام کردم،دیگه شب که مامانش نمیاد بالا سر اینا ببینه چی شده!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پست اولت جوری گفتی که به نظر من خودت بودی و شوهرت والا از ریز مسایل چه جور خبر داشتی؟و اینکه جمله بن ...

😓😓😒😳

زنان یک جامعه را محدودکنید آنهارا توسری خور و حقیرکنید تمسخرشان کنید کاری کنید تا بزرگترین آرزویشان ازدواج باشد بلایی بر سر آنهابیاورید تا از اجتماع بترسد تخم تفکری در ذهن پدرانشان بکاریدتا ایمان بیاورند دخترانشان را در قفس پرورش دهند کتاب,علم،قلم و چکش را از دخترانشان بگیرید و به جای آن ملاقه و سوزن دستشان بدهید با جوانانشان‌کاری کنید تا ازجنس مخالفشان دورباشند ولی تمام تفکرشان پیش آنها باشد هرکس برای آزادی زنان تلاش کرد را بنده شیطان و دشمن خدابنامید ک او دشمن ما و ما خدای زمین هستیممن تضمین میدهم چنین جامعه ای هزارسال هم بگذرد پیشرفت‌نخواهدکرد (چگونه‌جهان‌را‌ اداره‌کنیم‌ چرچیل)

دوستان بعضا فرق دخالت رو با اظهار نظر نمیدونن

اظهار هر نظری بی ایراد و مشکله

آزادی بیان یعنی هر کس با هر برداشت و منطقی به اندازه شعورش هر چی میخواد بگه

دیگران مختارن حرفش رو اهمیت بدن یا ندن میتونن حرفش رو بپذیرن یا اصلا به رسمیا نشناسن

ولی دخالت یعنی انقدددددددر پافشاری کنی و پیگیر باشی و هر جوری که میتونی با هر ابزاری با هر روشی در آخر نذاری طرف کاری که میخواد رو بکنه

استارتر اظهااااار نظر کرده دخالت نکرده این یک

دو اینکه حتی اگر دخالت هم میکرد [که نکرده] مگه سر مساله اشتباهی دخالت کرده؟ نمیخواد دخترخاله ش اسیر حماقت مادرش بشه بالاخره یه نفر باید نظر عاقلانه میداد یا نه؟

مادر میتونه با راهنمایی غلط یک امر اشتباه رو در نظر دخترش ساده نشون بده اگر این تفکر مادرها برای دخترها عادی بشه اتفاقی که میفته اینه که دو فردای دیگه بچه هایی با پدر های توهمی و معتاد و قرصی و… جامعه رو پر میکنن و در کنار بچه های ما قرار میگیرن 

بچه این پدر میتونه شخصیت نرمالی از توش در بیاد؟ نچ

دو فردای دیگه زندگی شون با حضور بچه دچار چالش های بیشتری خواهد شد چه اعتباری هست که متادون تبدیل به شیشه نشه؟

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2731
دوستان هنوز فرق دخالت رو با اظهار نظر نمیدونن اظهار هر نظری بی ایراد و مشکله  آزادی بیان یعنی ...

بنظر من که اصرار کرده 

من اظهار نظر حس نکردم

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود
بنظر من که اصرار کرده  من اظهار نظر حس نکردم

ببین اصرار هم کرده باشه باز توی تعریف دخالت نیست

دختر خاله ش در نهایت کاری که فکر میکنه درسته رو میکنه پس حتی اگر اصرار هم کرده باشه اظهار نظر بوده نه دخالت

دخالت توی رابطه جنسی طرف مثل تاپیک ماراله نه این موضوع.

مادرشوهر مارال میره توی خونه عروس و پسرش دو ماه میمونه و توی اتاقی که حموم داره میخوابه و اجازه نمیده پسر و عروسش طی شب از حمام استفاده کنن چون میدونه در طول روز روزه هستن و نمیتونن در حالیکه غسل به گردنشونه روزه بگیرن این میشه دخالت

یعنی کاری کنه که طرف مقابل نتووووووونه و حتی اگر بخواد هم هیچ جوره حق انتخاب نداشته باشه که اون کاری رو که میخواد انجام بده

گفتن حرف حق و حتی اصرار کردن روی حرف حق صرفا اظهار نظره

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

دخترخالتون بقول خودتون هم تحصیل کردس هم بچه نیس.پس خودش نمیفهمه اوضاع زندگیش خوب نیس نباید بچه داربشه

ول کن باو.

تو این دوره زمونه باید کلاه خودمونو بگیرم باد نبره

مخصوصا همچین ادمایی که زیربار هیچ حرفی نمیرن.

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.
2740
بازکاراگاه بازی شروع شد خب کسی منو اینجا نمیشناسه کاری داره بگم خودممگ اصل ول میکنید میچسبید به فرع ...

کارت درست بود حجت رو بهش تموم کردی تهش رو گفتی دیگه نمیتونه بگه تو برای من خواهری نکردی و فهمیده بودی میخوام اقدام کنم ولی راهنماییم نکردی

دیگه نمیخواد خودت رو سبک کنی اگر دختر خاله ت میخواست بفهمه امشب میفهمید

عزیزم میتونم از پستت اسکرین شات بگیرم؟؟؟ 

خواهش میکنم گلم حتما 

نظرت درست و از روی دلسوزی بود، ادم نباید که به هر قیمت تو یک رابطه بمونه! بچه که بیاد دیگه بدتر خب بعضیا وقتی یه مشکلی دارن و خودشونم میدونن حاده وقتی کاری از دستشون برنمیاد  ناخوداگاه انکارش میکنن و در برابر دیگران گارد میگیرن

دیگر هیچکس به فتح نیاندیشید،، دیگر هیچکس به هیچ چیز نیاندیشد،، چه روزگار تلخ و سیاهی،، خورشید مرده بود