2737
2739
عنوان

با خالم بدجور دعوام شد،دستام داره میلرزه😢

| مشاهده متن کامل بحث + 36110 بازدید | 174 پست
آخه میدونم اگر اوضاع بدتر شه اول از همه خالم دق میکنه

عزیزم چرا گفتی بچت بی پدر میشه😐اگه اینو به من گفته بودی الان نصفت نبود😅

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  
آخه میدونم اگر اوضاع بدتر شه اول از همه خالم دق میکنه

اوه اوه شربت متادون .....

توی خونه ای که این شربت کوفتی هست اصلا نباید بچه رفت و امد کنه ... اگه از سر فضولی و کنجکاوی یک قاشق هم متادون بخوره بچه میمیره!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پست اولت جوری گفتی که به نظر من خودت بودی و شوهرت والا از ریز مسایل چه جور خبر داشتی؟و اینکه جمله بن ...

بازکاراگاه بازی شروع شد خب کسی منو اینجا نمیشناسه کاری داره بگم خودممگ اصل ول میکنید میچسبید به فرع اگرم کامل توضیح دادم چون تو جریان همه چی بودم.

2728

بنظرم کار خوبی کردی . منو خودم و بچه هام قربانی اعتیاد شوهرمیم یعنی بخدا از ذسش داریم دیونه میشیم نه اعصلب برام مونده نه حال درست حسابی خودمو بچه هام افسرده شدیم . خاااک هفت عالم تو طرز فکر خالت که میخاد دخترش با یه لچه بی گناه بد بخت کنه عوض اینکه به دخترش راه نشون میده واسه بد بختی بمونه جلو دامادش باهاش اتمام حجت کنه ترک کنه ادم شه اگه نشد دخترش جدا بشه . نه اینکه یکی دیگه بد بخت کنه اخه بابای مریض و روان پریش به چه درد بچه میخوره . دهای هر شب بچه هام و خودم اینکخ از دست شوهرم راحت بشم به هیچ صراطی مستقیم نمیشه که ترک کنه و ۳ سال متادون میخوره بمانپ که موادم مصرف میکنه پنهونی . دلم برا دختر خالت خیلی سوخت .خانما تاپیک اخر  منو بخونید بینید تو چه بد بختی گرفتار شدم برام دعا کنید بحق این شب خدا گشایشی برای ارامش منو بچه هام کنه . 

اللهم اغفرالی الذوب التی تحبس الدعا 

اول متادون بعدشم چیزای دیگه

از کجا معلوم چندسال دیگه وضعیتش بدتر از این نشه؟؟؟

خوب کاری کردی گفتی

شاید حرفت یه تلنگر بشه براش

امیدوارم دخترخالت سر عقل بیاد

ولی اگر میخوای نصیحتش کنی فقط به خودش بگو نه جلوی خاله ت

بگو دوست داری از یه آدم معتاد بچه دار بشی که چی!!

نگاه مردم به اینجور افراد اینه

همسر دخترخالت یه معتاده!!

خانمای گلی ک انلاینین خواهش میکنم بیاین تایپیکم ب راهنماییتون نیازدارم

خدایابه آبروی فاطمه ی زهرا دامن همه ی ما مامانای منتظر رو سبزکن...به حقه امام حسین قسمت میدم دیگاه انتظاربسه....آمین
2740
منم فقط در حد چند کلمه گفتم چون دختر خالم واسم از خواهر عزیزتره الان از ناراحتی دستام میلرزه،پسره خو ...

بخاطر همین بحث کوچیک دستات میلرزه؟ یکم به خودت مسلط باش عزیزم

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐

استارتر هیچوقت هیچوقت در موردزندگی کسی نظر نده چه مثبت چه منفی احتمالا مجردی که اینقدر راحت نظرتو گفتی چون بعد ازدواج واسه آدم شرایطی پیش میاد که ترجیح میدی فقط به همسر و بچه ت برسی و کاری به کسی نداشته باشی

تا حالا یه کتاب رو دوبار خوندی؟؟؟؟؟؟؟؟داستان تغییر کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میشه برای این تاپیکم گزارش بزنیدحذف

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
اوه اوه شربت متادون ..... توی خونه ای که این شربت کوفتی هست اصلا نباید بچه رفت و امد کنه ... اگه از ...

نه بابا شوهر دختر عمم از این شربتا کوفت میکنه انگار پسرش میره میخوره نزدیک بود بمیره ولی نمرد تا یه مدت بچش منگ بود خدا لعنتش کنه بابای عنترشو

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر