2737
2739
عنوان

با خالم بدجور دعوام شد،دستام داره میلرزه😢

| مشاهده متن کامل بحث + 36110 بازدید | 174 پست

اسی حرفات عزیزم کاملا منطقی . ولی.  زمانیکه نظرتو بخواهند  اینارو بگی خوبه. تا زمانیکه  نخواستند  .نگو. چون  اونها امادگی شنیدن ندارند و درحقیقت هنوز خسته از راهی که دارن میرند  رو حس نکردند. و گفتن و توصیه ات   کارساز نیست و کمک نخواستن در حقیقت ازت.  بهرحال.   اما کسی که متادون مصرف میکنه  و مواد هم در کنارش مصرف میکنه.  هیچ تاثیری در بهبودیش نداره . مصرف مواد  اثر متادونو  خراب میکنه. پس وقتی اینگونه عمل میکنه  . هر نوع توصیه ات  بیفایده است و فرد معتاد در وهله اول  باید خودش امادگی ترک رو داشته باشه ایشون اماده نیست فقط برای دوپینگ اماده شده.  بهتره  هیچ توصیه و دلسوزی نکنی چون  بیاثره حرفات و تازه اگر توصیه هم داری باید درجایگاهش باشی. وگرنه  الزام بتوصیه نیستی . 

از پلیس بازیای افرادی مثل شماها حرصم می گیرم چیو میخای ثابت کنی ؟چرا اینقد کنکاش می کنی تو راست ودرو ...

خیلی قانع شدم افرین به فهمیدگیت....😑

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچها واسه تاپیکم گزارش بزنینhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2680295/خانومایی-که-لاپاراسکوپی-کردین?postId=87745936

خدایا بابت همه نعمتهات شکرت.چی میشه یه نی نی کوچولو هم بهم بدی..😞😞خدایا ممنونم که پسرم الان تو دلمه😊.به همه منتظرا نی نی بده گناه دارن غصه میخورن

بهترین کارو کردی حداقل ینرو بتونی از زندگی نکبت بار نجات بدی یا راهنمایی درست بکنی کار مهمی تو زندگیت کردی بی تفاوت رد نشو 

دومین و قشنگترین اتفاق خوب زندگیم بیفت منتظرتم نی نی کوچولوی من 
2728

حق با تو بود ادم معتاد درست بشو نيست

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)
با نظرتون موافق بودم تا اون قسمت که گفتین بچه های طلاق برای بقیه مشکل بوجود میارن😥😥😥 چند تا بچه ط ...

بله حق با شماست مشکلات دیگه ای تو ذهن من بود که فقط مربوط به بچه های طلاق هست . اونم بیشتر مشکلاتی که خود بچه ها درگیر میشن و اذیت هایی که میشن چون مجبورن با یه والد زندگی کنن و ...ولی حق با شماست همه که تو ذهن من نیستن بدونن منظور من چیه.اگه منظورمو بد گفتم معذرت میخوام😘

تاپیک بامداد خمار گروه زرد. وزن اولیه۷۸ کیلو😑۲۵.۱۱.۱۰۴۱، ۰۲.۱۲.۱۴۰۱ (۷۷ کیلو)😬؛ ۰۹.۱۲.۱۴۰۱ (۷۶.۵ کیلو)😌؛وزن هدف اولیه ۷۰😗، وزن هدف ثانویه ۶۵😁
بله حق با شماست مشکلات دیگه ای تو ذهن من بود که فقط مربوط به بچه های طلاق هست . اونم بیشتر مشکلاتی ک ...

عزیزه دلمی خواهش میکنم منم ببخشید اشتباه برداشت کردم😙😙😙😙

از کنایه ها نرنج، این مردم کارشان نیش زدن است، عمریست به هوای بارانی میگویند ؛ خراب
2740
پسردایی من متادون میخورد،یه بچه گیرش اومد،روز به روز اوضاعش بدتر شد،الان کمپ هست،پسرش چیز زیادی از ب ...

فقط متادون مصرف میکنه؟یا چیزای دیگم استفاده میکنه؟