2737
2734
عنوان

با خالم بدجور دعوام شد،دستام داره میلرزه😢

| مشاهده متن کامل بحث + 36110 بازدید | 174 پست

دختر خالت خودش تصمیم گرفته بچه دار بشه شرایط شوهرشم حالیشه احمق ک نیست بعد این وسط شما پاشدی گفتی خودت بدبخت نکن!!!توی یه مسئله کاملا شخصی دخالت کردی 

💫من تصویری هستم از آنچه به گمانت میبینی...💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم گفتم خاله بدبختش نکن بزار باز بگذره بعد دختر خالمم ایتم مستعار میگم که شناسایی نشه مینا دختر خالمم گفت مامان راست میگه فعلا بیخیال شم خالم قاطی کرد که تو چرا این حرفارو میزنی مینا خودش شوهرشو دوست داره جدا نمیشه جدا شه میخواد کی بیاد سراغش حالا دختر خالم هم تحصیل کردس هم خوشگله هم با اخلاقه

2731

بچه ها من فقط نظرمو گفتم به نظرتون با همچین شرایطی دزسته بچه دار بشه دختر خالم خیلی دوسش دارم نمیخوام پایبند بشه در آینده بدبخت شه،دختر خالمم الان زنگ زده میگه مامانم هی میره تو مخم خودم خیلی راضی نیستم

2740

دلسوزی شما کاملا به جاس و حق دارین اما نباید اینجوری بیان میکردین 

اگر این دو نفر جدا بشن و بعدا دختر خاله نتونه ازدواج کنه تا عمر دارین باید جوابگوی خاله و دختر خاله باشین!

پیج پسر کوچولوم  roham_asadiii
بچه ها من فقط نظرمو گفتم به نظرتون با همچین شرایطی دزسته بچه دار بشه دختر خالم خیلی دوسش دارم نمیخوا ...

دختر خالت اونقدر جسارت نداره جلوی مامانش وایسته‌ مامانش در مورد مسائل رختخواب و بچه دار شدنش تصمیم میگیره. خوب خودش بره جلوی مامانش وایسه چرا شما رو جلو میندازه؟ ولشون کن به نظرم. به دختر خالتم بگو عزیزم من نظرم رو بهتون گفتم ولی بیشتر از این نمی تونم دخالت کنم. 

کاش نظرتونودر حظور خاله تون عنوان نمی کردین خصوصی به خودش می گفتین بهتر بود

به نظر من اگه شوهرش گفته ترک نمی کنم طلاق بهتره

یا اینکه فعلابرای بچه  دست نگه داره بلکه انشاالله فرجی شد 

اگه چشمون قشنگت به امضام افتادمی شه 3تا صلوات برای محمد وآل محمدوسلامتی امام زمان عج وظهورش وسلامتی مادرم وسلامتی نی نیم بفرستی من می میرم برای صلواتهای ناشناس.. <<<<<<<
دختر خالت اونقدر جسارت نداره جلوی مامانش وایسته‌ مامانش در مورد مسائل رختخواب و بچه دار شدنش تصمیم م ...

منم فقط در حد چند کلمه گفتم چون دختر خالم واسم از خواهر عزیزتره الان از ناراحتی دستام میلرزه،پسره خوبه ولی وقتی میگه به تو چه نمیخوام ترک کنم گفتم باز یه چیزی بگم شاید تصمیمشون عوض شه

بچه ها من فقط نظرمو گفتم به نظرتون با همچین شرایطی دزسته بچه دار بشه دختر خالم خیلی دوسش دارم نمیخوا ...

شما کار درستی کردی خواستی خواهرانه کمکش کنی ولی خالت اینو دخالت برداش کرده و فک میکنه مخ دخترشو شستوشو میدی