2733
2739
همسرم چادر دوست نداره سر کنم و دلیلیم نمیبینم سر کنم انقدر توی اروپا زن و مرد همه جوره ریخته تو یه ...

شماخودت رونکن توچشم مردم وگرنه نگاه کردن حق طبیعی همه ی آدماست 

یکی بیادجلوت سیگاربکشه فوت کنه صورتت بعدبگه تونفس نکش 

چه جمله های قصاری به ذهنتون میادبرای توجیه اشتباهتون 

هرمدل میخوام باشم فقط بقیه بایدمراعات کنن

مرد ایرانی براش بهترین نباشی بالاخره بعد یه مدت عادی میشه  حداقل وقتی پروتزی باشی عادی بشی دیگ ...

عزیزم مطمئن باش که با پروتز هم عادی میشه 

من کاری ندارم که درسته یا غلط انجام این عمل ولی باور کن که خواهرم که شاید ۲۰ تا عمل زیبایی انجام داده سالی یکبار هم رابطه ی زناشویی با همسرش نداره ، همین قدر جذاب و تحریک کننده 

متوجهی چی میگم ؟ مردی که دوستت داشته باشه و شیر پاک خورده باشه مطمئن باش دنبال این چیزا نیست و دنیا و آخرتش رو به سینه و باسن نمیفروشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرد ایرانی براش بهترین نباشی بالاخره بعد یه مدت عادی میشه  حداقل وقتی پروتزی باشی عادی بشی دیگ ...

من هیچ کار با عمل و این چیزا و تحریک ندارمممم 

ولی خواهشااااااااا ارزش زن رو اینقدر پایین نیار ، مگه زن وسیله هست ، اصلا زن ، دختررر قابل مقایسه با هیچ چیز نیس ، اونم انسان هست ارزش یک زن به بدن برجسته و جنسیش نیس دوست عزیز 

2731

دلت میخوادانجامش بده،ولی خوب بایدبه بعدشم فکرکنی،چه بخوای چه نخوای واقعیت جامعه اینه که آقایون به اینجورخانم هانگاه میکنن وخیلی هاشون حتی خودشون روبااوناتوی رابطه تصورمیکنن،ببین اگه میتونی این نگاه هاروتحمل کنی واذیت نشی حتماانجامش بده نذارچیزی به دلت بمونه.......

اگه با این دیدگاه داری عمل میکنی شک نکن یکی بهترو پیدا میکنه

There’s a fire starting in my heart. Reaching a fever pitch and it’s bringing me out the dark.Finally , i can see you crystal clear
من هیچ کار با عمل و این چیزا و تحریک ندارمممم  ولی خواهشااااااااا ارزش زن رو اینقدر پایین نیار ...

هزاران لایک 

یه انسان که مثلا اشرف مخلوقاته تمام هم و غمش شده رابطه ی جنسی 

اصلا نمی دونم چی بگم ؟ 

2738
هزاران لایک  یه انسان که مثلا اشرف مخلوقاته تمام هم و غمش شده رابطه ی جنسی  اصلا نمی دون ...

دقیقااا خیلی بدم اومد میاد یه زن رو با گوشی آیفون مقایسه می‌کنه 😐😐 عادی شدن ، دم دستی شدن و ابن چیزا مال وسیله هست مال اشیا بی ارزش هست وگرنه یک زن هیچ وقت عادی نمیشه 

من که خدا دادی دارم به کجا رسیدم دختر خوب ؟من در به در دنبال آب کردن تو دنبال پروتز ؟🥲🥲

حوری جان همه دارن ولی اون چیزی ک بعد عمل بدست میاد اصلا با مال شما قابل قیاس نیست😃

مامان دوتا شاه پسر💙🩵تاپیکای اینجارو اصلا جدی نمیگیرم فانتزیا و توهمات دخترای زیر ۲۰ ساله😃

استاتر من تازه متوجه موضوع تاپیکت شدم 

اگر بخاطر شوهرت اینکارو بکنی که اون حس تنوع طلبی نداشته باشه سخت در اشتباهی 

چون زیبایی یه چیز نسبیه و همیشه به زیباتر وجود داره !

نگاه همسرتو عوض کن

نی نی یار زومه؟!.آره زومه ..آره زومه ..نی نی یار رو کاربری من همش زومه 😁😁😁

مردای ایرانی همرو دوست دارن عزیزم خیالت تخت

زن باید زرنگ باشه خودشو عروسک دست مردا نکنه

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊 کاربر اصیل_مستقل هستم. 
2706