2752
2734
عنوان

سه شنبه های مهدوی 💜

| مشاهده متن کامل بحث + 164 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

سلام یا مهدی

بسم الله الرحمن الرحيم

اَللّـهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِه في هذِه ِالسَّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَة وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْنا حَتّى تُسْكِنَهُ اَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طویلا .

.*اللهم عجل لولیک الفرج*

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
عزیزم بهم شماره کارتت رو میدی ،من یه مبلغی رو برات واریز کنم،توهم از این مگنت ها بخر به نیت حاجتم بی ...

بله میتونم 

ولی میخوای یه شماره ی خیریه بهت میدم شما به اونجا بریز من خودگ همون مبلغ خریداری میکنم 

سلام

استاتر

عزیزم

قبول باشه

خیلی کار شما قشنگه

منم دلم میخواد این توفیقو داشته باشم از این کارا بکنم

برای آقامون مهدی (عج)

من تهرانم

آدرس مغازه یاجاییکه که ازین مگنتها میخریدو لطفا بهم بده

برم یه تعداد بالابخرم😘

سلام استاتر عزیزم قبول باشه خیلی کار شما قشنگه منم دلم میخواد این توفیقو داشته باشم از این کارا ...

سلام عزیزم 

ممنونم 

من از سایت خدمتگزاران میخرم

هم سایت دارن هم کانال توی تلگرام

توی سایت سرج کنین مگنت یا مهدی

بله میتونم  ولی میخوای یه شماره ی خیریه بهت میدم شما به اونجا بریز من خودگ همون مبلغ خریداری م ...

عزیزم پس شماره کارتت رو بده به اندازه ۱۰تامگنت هزینه رو واریزمیکنم. هر زمانی که وقت داشتی،بین مردم پخش کن

S💫M

سلام 

چقدر قشنگه 😍😍✨️🌱

اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام رضا علیه السلام 

استارتر لینکی که در امضام گذاشتم 👇🏻

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)
2706