2733
2734
عنوان

با خالم بدجور دعوام شد،دستام داره میلرزه😢

| مشاهده متن کامل بحث + 36110 بازدید | 174 پست
نه بابا شوهر دختر عمم از این شربتا کوفت میکنه انگار پسرش میره میخوره نزدیک بود بمیره ولی نمرد تا یه ...

خب عزیزم حرف شما هم تایید حرف منه دیگه

اگه حتی فقط چند دقیقه دیرتر میرسوندنش فوت میکرد بچه دوراز جون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیخیال الان جوری شده که حتی خواهر هم نمیتونه خواهرشو نصیحت کنه چه برسه به دختر خاله .البته ناراحت نشیا ولی منم خوشم نمیاد کسی حتی از روی خیر خواهی هم رو چیزی برام پافشاری کنه .فردا پس فردام هر چی شد میندازن گردنت صلاح خویش خسروان دانند به قدری دل بسوزون که ببخشید ماتحتت رو نسوزونن 

خدایا لطفا لپامو تپلی کن 🙏🙏🙏میرم و برمیگردم 
2731
عزیزم یه چیزی بگم شاید خیلیا مخالف باشن.ولی یه زن میتونه بدون شوهر زندگی کنه ولی بدون بچه نه تهش ای ...

جل الخالق ! چه چیزا که نشنیدیم در نی نی سایت ... 

تمام نا تمام من
با تو تمام می شوم ..

همه دوستانی که اومدن گفتن بتو چه ربطی داره دخالت نکن ، آدمهای بی وجدان و غیر مسییولیت پذیری هستند ، 

همین جماعت همیشه در صحنه فردا که ، بچه دار بشه و رفتارهای شوهرش بدتر بشه و مسلما از یک معتاد نمیشه انتظار پدر خوب داشت میان میگن ، وا چرا گذاشتی بچه دار بشی ؟ میگه مادرم گفت زندگیت بهتر میشه ! میگن خب مادرت بگه خودت نمیدونستی یه دلسوز نبود بهت بگه آدم معتاد درست نمیشه 

خلاصه که حکایت زندگی ما اینه شهامت و جسارت گفتن واقعیت رو نداریم ، 

استارتر تو حجت رو بر دختر خاله ت تموم کردی ممنونم که آدم مسییولیت پذیری هستی وقتی میبینی کسی داره میره تو چاه نمیگی به من ربطی نداره ! 

تمام نا تمام من
با تو تمام می شوم ..
ببین اصرار هم کرده باشه باز توی تعریف دخالت نیست دختر خاله ش در نهایت کاری که فکر میکنه درسته ...

وااا چرا مادرشوهرش اینکارو کرده؟؟؟🤤🤤 نمیفهمه یعنی؟؟؟

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود
وااا چرا مادرشوهرش اینکارو کرده؟؟؟🤤🤤 نمیفهمه یعنی؟؟؟

بس که حسود بود دیگه تا جایی که میتونست و ازش برمیومد دخالت میکرد اصلا نمیتونست قبول کنه رابطه پسرش با عروسش خوب باشه نمیرفت خونه ش در حالیکه خونه ش یه کوچه پایین تر بوده و دختر مجرد هم خونه ش داشته

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2740
خب عزیزم حرف شما هم تایید حرف منه دیگه اگه حتی فقط چند دقیقه دیرتر میرسوندنش فوت میکرد بچه دوراز جو ...

اره متاسفانه حق با شماست 😔خدا پدرمادر بی مسئولیت رو لعنت کنه

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
دختر خالت خودش تصمیم گرفته بچه دار بشه شرایط شوهرشم حالیشه احمق ک نیست بعد این وسط شما پاشدی گفتی خو ...

کم داستان اینجوری شنیدی؟ مرده اعتیادش بیشتر میشه زنه با بچه طلاق میگیره

میاد آوار زندگی یک زن بدبخت دیگه میشه

بزارین تا دیر نشده شوهرش مشکلش رو حل کنه

ادمها تو جامعه زندگی میکنن هر کارشون تو زندگی یک عده دیگه اثر میذاره

سلام اش رشته يه كاربر بود به اسم پارميدا تو ألمان بود خبر نداري ازش؟

سلام عزیزم 

پارمیدا خیلی وقته سایت نمیاد متاسفانه 

من ازش بی خبرم 😕

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
البته اینجا بحث ازاده ولی کلا بهتره اینجور مواقع اجازه بدید هرکی را مخاطب قرار میدیم خودش جوابگو باش ...

این همون نقطه ای که منطق آدم تموم میشه و میخواد فقط یه جوابی داده باشه😉من جواب دادم چون تو سایت این تبدیل شده به یه عادت که همه دارن مچ میگیرن و زرنگ بازی درمیارن و جنجال میشه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
خب شرهر نکنه بهتره تا دو روز دیگه با یه بچه بیوه بشه،من پدرم اعتیاد داشت سر اعتیادش زود فوت شد برادر ...

خاله ات که عمرا راضی بشه

با دختر خالت صحبت کن

بگو یه بچه رو هم بیچاره نکنه

خصوصا که با تولد بچه معمولا مصرف بالاتر هم میره

چون خاطرشون از رفتن زنشون جمع میشه