2733
2734
عنوان

انتظارات شوهرم از من تا نیمه شب

| مشاهده متن کامل بحث + 157422 بازدید | 1194 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای یاد بابام افتادم  ... بابام عادت داره همیشه ساعت نه شب میخوابه بچه که بودیم صبح برای نماز ب ...

وای من ۲ساعته دارم به کامنتت میخندم

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
2742
احتمالا ظهرها تو دفترش بیشتر از یه ساعت میخوابه واسه همین شب خواب نمیره. شما صبح که بچه رو رسوندی یه ...

سعی میکنم ولی همش بختکی میشم شما چند تا تاپیکهامو اگه بخونی میفهمی چقدر خواب جنو اموات میبینم زیااااااااد

بیا شوهر منو ببر،واسه من هر دقیقه داره میشوره 

خوشبحالت

یک فکر بکارید‌، یک عمل درو می‌کنید. یک عمل بکارید‌، یک عادت درو می‌کنید؛ یک عادت بکارید، یک شخصیت برداشت می‌کنید ؛ یک شخصیت بکارید‌، یک سرنوشت درو می‌کنید.
2738
دقیقا شوهر منم گذشتش همین جور بوده

منم اینجور شدم یه مدت طولانیه اصلا شبها خوابم نمیبره قبلا رو خواب شب حساس بودم الان شب نمیتونم بخوابم روز پیخوابم ولی سر وصدا نمیکنم که شوهرم اذیت نشه‌..

تقریبا دوساله اینجورم هی بعضی وقتا تمیرین میکنم چند روز خوب میشه باز خراب میشه دلیلشم اینه یه بار تو خواب شب مریض شدم حالم بد شد اون نمیزاره بخوابم با اینکه فکرشو نمیکنم...

البته الان سعی میکنم درست شه.تغذیه همسرتم کار کن بهتر میشه

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید

خانومی مشکل شوهر شما همون سیگارشه چون بی خوابی می یاره، اگه می خوای زندگیتو نجات بدی به بهانه ی سرطان ریه بیفت به جون شوهرت و سیگارشو ترک بده.

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
وقتی میخوابه،،، راحت بیدار میش؟؟ حرف های الکی نمیزن،،، بد اخلاق نمیش؟؟ 

سریع بیدار میشه اصولا همیشه حالش بده دستوپاو بدنش درد میکنه یهو بلند میشه میگه دارم خفه میشم یه آزمایش خون ازش گرفتن جوابش به خودیه خود تو خونه گم شد اصلا خیلی عجیبه . خودم گرفتم گذاشتم کمدم شوهرم اصلا خبر هم نداشت من جوابو گرفتم . دو سه باری پیش اومد تو خواب حرفای نامربوط میزد

خانومی مشکل شوهر شما همون سیگارشه چون بی خوابی می یاره، اگه می خوای زندگیتو نجات بدی به بهانه ی سرطا ...

انقد افتادم به جونش . خیلی شله اصلا حالیش نیست بهش چی میگم میگه مشکل من چیز دیگس خیلیها سیگار میکشن هیچیشون نیست. میگم اونا روزی چند نخ میکشن تو الان سیزده ساله روزی یه پاکت میکشی خودت رو داغون کردی کلی قبول دار نیس

صبح دو ساعتی میخوابه بعد میره سرکار

بیا با شوهر من عوضش کن! اصلا دست به سیاه و سفید نمیزنه.باید کلی دعوا کنم تا کارای خونه رو که جزء وظایفسه انجام بده.اشغالارو که باید با کتک کاری ببره.

امضا ندارم.انگشت هم نمیزنم چون از لک جوهر روی انگشتم بدم میاد🌚
2706