2737
2734
عنوان

انتظارات شوهرم از من تا نیمه شب

| مشاهده متن کامل بحث + 157393 بازدید | 1194 پست

از اونجا که خوابم برام اولویت داره اصلا نمیتونم اینایی که گفتی رو تحمل کنم یه ساعت خوابم جابجا بشه اخلاقم دگرگون میشه

پیشنهاد: قرص خواب اور بده بهش😊😊😊

کارای خوشگل و هنری تو هر سبک و سلیقه ای از کارای نمدی تا بافتنی های زیبا و خاص از سرمه دوزی تا دوختهای نوین همه و همه در کانال تل گرام baharshop518@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر ما هم یه فامیلی داریم مثل شوهر شما شبها دیر می خوابید یا کارتون میدید یا فیلم هندی و همش سیگار و تخمه 

آخرشم زنش ولش کرد و رفت خیلی سخته

این همه بچه ها گفتن شاید معتاد باشه میگی روزها به پاکت سیگار میکشه اگه صد در صد فکر می کنی معتاد نیست که من فکر می کنم شاید هست و شما متوجه نشدی 

پس این همه سیگار مغزش رو خشک کرده که نمی تونه شب بخوابه 

این که میگی خودتم تنها بخوابی دچار بختک میشی صد در صد به خاطر مزاجته 

حتما حتما برو طب سنتی 

بهترینش طب تبریزبان‌ هست بگرد ببین تو شهر شما نمایندگی دارن یا نه 

مطمئن باش اونجا به نتیجه میرسی 

الان دیگه همه همینن عزیزم ، گوشیا معضل شدن واسمون

ولی ن در این حد 24ساعته دستشه. انگار ن انگار ما ام هستیم. ی حرف ده بار باید بگی تا سرش از گوشزجدا کنه. من ک کلا بریدم هیچ راهی ام ندارم چون دوتا بچه کوچیک دارم دارم روز بروز افسرده تر میشم

2731

به نظر من هم خودت برو پیش روانپزشک هم شرح حال همسرتو به روانپزشک بوه

روانپزشک ها!  روانشناس شاید نتونه به همسرت کمک کنه

احتمالا روانپزشک بدای همسرت دارو میده

یواشکی بریزی توی غذاش

نگران نباش اگه تحت نظر یه پزشک حاذق باشه مشکلی پیش نمیاد

در مورد خودتم بختک معمولا زمانی اتفاق میفته که فرد به پشت خوابیده. یعنی صورت به طرف آسمونه. بدن سر میشه و حالت بختک اتفاق میفته. اولین راه پیشگیری هم خوابیدن به پهلو هست

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..
مامان موفق شما تجربت از زندگی چقدره؟من حتی پزشک دیدم مواد میزده کشیک میداده مدام هم برا همه خرید میک ...

تجربه ام از زندگی اونقدری نیست که با یه پاراگراف شرح حال از یکی بتونم براش نسخه اعتیاد بدم. اینجور چیزا به تخصص نیاز داره نه تجربه

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
2740