2703
2553
عنوان

انتظارات شوهرم از من تا نیمه شب

157371 بازدید | 1194 پست

شوهرم از من انتظار داره با اون تا صبح فیلم ببینم قهوه درست کنیم چای بخوریم سالاد میوه براش درست کنم با هم حرف بزنیم و بخندیم ساعت یک شب دوست داره لوستر روشن کنه موهاشو سشوار کنه دو شب هوس املت میکنه پیاز سرخ میکنه تا املت بپزه هزار بار دیدم نصفه شب رفته سوپری شبانه روزی تن ماهیو نوشابه بخره. بلند بلند سرصدا میکنه کابینتها رو باز بسته میکنه صدای تی وی آزارم میده . من باید صبحها بلند شدم بچه رو ببرم مدرسه. و بعدم چون تنهام دیگه اصلا نمیخوابم به هیچ وجه خواب صبح یا بعداز ظهر ندارم. خستم ازین زندگی  الان هم تو دسشویی داره با جوهر نمک همه جا رو میسابه و میشوره بوی تندی همه خونه رو گرفته حالت تهوع و سرگیجه گرفتم بار صدم بهش گفتم دیگه نصفه شب تو خونه بوی واکتس و جوهر نمک در نیار سر این موضوع هفته پیش خیلی گریه کردم فایده نداشت . یا یهو میاد تو اتاق مهتابی رو روشن میکنه تو کمد دنبال وسیله ای میگرده انگار نه انگار ما خوابیم . ازین زندگی بیزارم اصلا آسایش و آرامش ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای خدا چقد رو مخه 

مگه سرکار نمیرع؟😂😂

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
2720

عجب شوهر باحالی😮

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

مگه خودش صبا نمیره سرکار؟؟؟

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....

عزیزم میتونید مشاور ببری یا یکی باهاش صحبت کنه؟ 

چون اصلا عادی نیس وسواسی داره؟ 

🎀اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🎀 خدایا هیچی فقط دوتا سقط داشتم.... راضیم به رضای خودت خدای مهربونم توکل به خودت (مرداد98) 🎀2 سال از نوشته سبز رنگم میگذره خدای مهربونم خدای بزرگ کاش اونموقع ها که گله میکردم از رحمتت و عظمتت ناامید نمی‌شدم ولی شکرت که سریع به خودم اومدم و همیشه شکرگذار حکمتت بودم و تمام تلاشمو کردم  همه راه هارو رفتم و دیگه باقی کارو سپردم بخودت فقط خودت گفتم خدایا من همه کار کردم دیگه خودت هرچی صلاح میدونی همون بشه هرچیییی خودت میخوای خدای خوبم من دیگه همه جوره تلاش کردم حالا منتظرم ببینم تو چی میگی... میدونی تو بهم چی گفتی؟ گفتی بنده من حالا که سپردی بهم خوشحالت میکنم.... آره خدای مهربون خوشحالم کردی نتیجه زحمات و تلاشم و همه حسرت های تو دلمو و همه همه همه رو دادی بهم آخه من گفته بودم هرچی خودت بخوای تو هم واسم خوبشو خواستی میدونستم خدای من بهترین صلاح رو برام میخواد. ثابت شد دیگه از این ببعد میگم خدایا تو برای زندگیم هرچی صلاح هس بخواه هرچی خیر و صلاحه برام بخواه خدای خوبم راضیم به خواسته خودت که بهترین ها رو برای بنده هات میخوای.(فروردین 1400) درنهایت بازم تا آخر عمر توکل بخودت و امید به خودت... خدایا شکرت دوستت داریم.... 
2714

ای خدا بهش بگو اندکی ملاحظه خوبه 

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
2706