2733
2734
عنوان

انتظارات شوهرم از من تا نیمه شب

| مشاهده متن کامل بحث + 157448 بازدید | 1194 پست
خدا به هردومون کمک کنه.گفتم که،برای من از روی اذیت و صدا در اوردن این کارو میکنه،وگرنه سالهای قبل نص ...

چه فایده شما رو نمیدونم ولی من خودمم به مریضی اعصاب مبتلا شدم حتی وقتی هم که نباشه خواب ندارم همش کابوس میبینم یا همش خواب اموات یا بختکی میشم تو خواب گیر میزنم . کلا روانی شدم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

ببین بعضی آدمها از شب بدشون میاد داداش منم اینطوریه اینقدر بیدار میمونه که بیهوش بشه بشدت کم خوابه اعتیاد به چیزی هم نداره من فکر میکنم ریشه در گذشته داره پدر ما آدم سختگیر و بداخلاقی بود خودش بدخواب بود واسه اینکه از خواب نپره ساعت 8 بزور ما رو میخوابوند همه جا تاریک میشد از شب متنفر بودیم چون اون ساعت خوابمون نمیومد

الان داداشم سه تا بچه بزرگ داره ولی تا نزدیک صبح بیدار میمونه یکی دو ساعت میخوابه ساعت 5 هم پا میشه صبحانه بجه ها رو میده میبره مدرسه 

نه گلم خدا مرگم بده ، بله میدونم و خود خنگم تو خونه تکونی عید این کارو کردم کلی سرم گیج رفت داشتم خف ...

فهمیدم عزیزم گفتم یه وقت استارتر جدی نگیره...خداروشکر که خطر ازت گذشت

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید ، برایشان چای ریخت ، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده ، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت که غم و اندوه ، رفتنی است و روزهای خوب در راه اند که حالِ دلِ همه مان خوب خواهد شد ...اندکی صبر ...اندکی تحمل ... ♥️.                            من از دستت ندادم،با دست پر برمیگردم یه روزی...وقتی خورشیدو میخوای،یه وقتایی رو بایدم بسوزی

والا دستشویی داره لبخند میزنه

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

اسی جون به حرف شنگدللان گوش نکن

حتما کارش طولانیه دیر میاد خونه اینجور آقایون دوست دارن حس استراحت رو بیشتر تجربه کنند برای همین دیر وقت میخوابن.

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

شک نکن شیشه مصرف میکنه.برادرشوهرم شیشه مصرف میکرد کل اشپزخونشونوباوایتکس شسته بود.یعنی برق میزد.کلا شبا تواشپزخونه بودباوایتکس.دوساعتم میخوابید.فیلم میدیدتاصبح.میرفت خریدنصفه شب.یکسره هم سیگارمیکشید.زنش دیونه شده بود.

عزیزان یه صلوات بفرستیدیه خونه بهتر بخریم انشاالله.لایک کنید منم بفرستم براتون انشالله حاجت روا شید.الهم صلی علی محمد وال محمد🥰🥰