2733
2734
عنوان

انتظارات شوهرم از من تا نیمه شب

| مشاهده متن کامل بحث + 157448 بازدید | 1194 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داروی خواب اور بریز تو غذاش. فقط قبلش مطمئن شو به جز خواب عارضه دیگه ای براش نداشته باشه! 

البته مردا وقتی حس کمبود توجه یا کمبود محبت و براورده نشدن توقعاتشون( هرچند هم که نابه جا باشه) داشته باشن ناخوداگاه خیلی لجباز و زورگو میشن..بیا شما اگه میتونی یه مدت تا جایی که از دستت برمیاد لی لی به لالاش بزار .جوری که انگار از نو عاشقش شدی و حتی اگه میتونی یه مدت پا به پاش شب زنده داری کن..محبت ببینه نرم میشه و خواسته های بحق شما رو براورده میکنه.

من خوذم سالها از لجبازی ها و سهل انگاری های شوهرم در عذاب بودم..مشاور این شیوه رو بهم یاد داد..سخت بود البته و صبوری زیادی میخواد ولی در اخر انگار جهنم زندگیم به بهشت تبدیل شد. واقعا میگم..به نظرم شوهرتون داره لجبازی. و بی اعتنایی میکنه(واقعا بیخود نگفتن مردا مثل بچه میمونن) علاوه بر اینکه انگار اختلال خواب هم داره . چطور شبا نمیخوابه؟!

2731

شوهرت معتاده چون اینایی که شیشه میکشن شبا تا صبح بیدارن فیلم میبینن وسیله تامیر میکنن تمیزکاری و اشپزیو کلن نمیزار بخوابی شبا زرنگ میشن اخه داماد ماهم شیشه میکشید همینجور بود عزیزم یه تست اعتیاد ازش بگیرحتمااااااااااا

برام صلوات بفرست حال روحیم خوب شه دعاتون میکنم😢🌹

بیش فعالی  مخصوص  کودک  نیست.یه   بزرگسال  میتونه   یهو  بیش  فعال  بشه  در  حالی  که  تو  کودکی  نداشته... 

اما  زیادی  خوشبین  بودن  هم  خوب  نیست. 

البته  بعضی  آدما،آدم  شب  هستن....مثلا  مادرهمسر  خودم  همیشه  عادت  داشت  تا  یک  یا  دو  نیمه  شب  مشغول  خونه  داری  باشه...مثلا سابقا  دیدمش  ساعت  یک  نیمه  شب  یخچال  تمیز  میکرد😁چون  تو  روز  مشغولیات   دیگه  داشت.

نور
خب ۱۳ سالع که شیشه مصرف میکنه شک نکن

شوهرم عین یه بچه می مونه همون جوری که پسرمو زیر نظر کامل دارم شوهرمم همین طور . من دقیقا میدونم شوهرم تو جیبش تو گوشیش تو ماشینش چه خبره . تا حالا هیچی ارش ندیدم حتی وقتی یه گوشه از خونس میدونم داره چکار میکنه بارها زیرنظر گرفتمش یواشکی