2733
2734
عنوان

انتظارات شوهرم از من تا نیمه شب

| مشاهده متن کامل بحث + 157448 بازدید | 1194 پست
صبح دو ساعتی میخوابه بعد میره سرکار

چه خوب دستشویی میشوره شوهر من جورابشم پرت میکنه رو زمین.

شوهر منم ۲ شب میاد دوست داره فیلم ببینیم و... تو بارداری میشد روز میخوابیدم الان با بچه ۴۷ روزه نمیشه خوابش معلوم نیس کم خوابی دارم .

شما خوابتو بیار روز 

خداروشکر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کچجوری باید استفاده کرد هفته ای چند بار؟ باید بریزی تو عیل و‌بخوری؟ بی زحمت مقدارشو دقیق میگین برا م ...

نسبت سه به یک 

یعنی سه برابر عس یک برابر سیاهدونه

سیاهدونه رو با دندونات خردش کن بخور 

یه وقت آسیاب نکنی سمی میشه

صبح و ظهر و شب یه قاشق غذاخوری بخور 

می تونی واحدتو قاشق چایخوری قرار بدی سه قاشق عسل یه قاشق سیاهدونه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

احتمال میدم شوهرت مواد میکشه ی قرص اعتیاد مطخوره ک اینجوری من نمونشو دیدم همینطوریه اصلن ارومو قرار ندارن مخصوصن شب بیدارن .همش میانو میرن اصلن مراعات نمیکنن و......الان حسش نیست بیشتر بگم همینایک خودت گفتی

. لیا .دختر کوچولوی من ب زندگیمون خوش اومدی

منم میخواستم مث دوستان بگم چه باحال یادم افتاد سر یه هم‌اتاقی که صبح ساعت ۵ بیدار میشد و ملاحظه نمی‌کرد کلا از اون خوابگاه فرار کردم و همه عاصی بودیم، از دور خنده داره ولی خدایی خواب خییییلی مسأله حساسیه... شوهرتم تقصیری نداره از هر ۴ نفر ۱ نفر ساعت بدن‌شون طوریه که شبا بهتر کار میکنن (مثلا ادیسون رو روزها اگه کسی تو آزمایشگاه می‌دیده باید تعجب میکرده چون ساعت ۱ شب تازه روز اوشون شروع می‌شده) یعنی اونم داره اذیت میشه بشینین یه برنامه با هم بچینین ببینین در طول شب چه کارایی می‌تونه انجام بده هم حوصله خودش سر نره هم شما بیدار نشین. اینا از سر رفتن حوصله‌ست که برا خودش کار میتراشه!!

دخترم یک شب یلدا، یک ولنتاین، یک جشن تولد و یک روز زن رو تنها سپری کردی، بعد از این می‌تونی بی‌شوهر زندگی کنی 😂😂😂