2737
2739
عنوان

چالش چاق شدن 2(*ماه پیشونی و دوستان با اراده*)

| مشاهده متن کامل بحث + 700090 بازدید | 41857 پست

ی نیمرو با کره + ی دونه نون لواش +2تا شکلات : 500کالری✔

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به منم کمک کنیییید قدم 170 وزنم 65 میخوام 75 بشم😭😭😭😭 نی نی شیر میدم یه سالشه تازه عمل آپاندیس ...

وزنت خوبه ها 

من هم فد خودتم عکسای ۶۵ کیلوییم رو که نگاه میکنم اصلا لاغر نبودم 

قدت رو منهای ۱۰۵ که کنی میشه ۶۵ کیلو 

الان ورنت نسبت به قدت عالیه 

2742
منم میخوام چاق بشم چیکار کنم؟چجوری عضو این گروه بشم بعد چطوری ازتاپیکایی ک این گروه میزارن باخبر بشم ...

هر تاپیکی گه خواستی سیو کنی اونو بزن که سبز شه 

بعد وقتی وارد نی نی سایت میشی این صحنه رو که دیدی رو همون اولی که بزنی تاپیک هایی که سیو کردی رو نشونت میده 

اگر سایت مشکل فنی نداشته باشه هر تعداد پیام جدید که داخل تاپیک داده شده باشه تعدادش رو بهت میگه 

در کل اخرین پیام خودت رو مبنا قرار بده که اگر سایت مشکل فنی داشت بدونی از کجا باید بخونی 

😐😐 میشی ایشالا عزیزم ولی خوبی ها سایز ۴۲ عالیه سینه هم که اوووووف عالیم عالی تره🤣

این سایز واسه شیره 

ابجی من قبل از شیردهی اصلا سینه نداشت ولی تو دوران شبر دهی سینه هاش خیلی بزرگ بود الان که بچه ش رو داره از شیر میگیره کم کم داره برمیگرده به سایز قبل 

من‌الان مانکن نصب کردم . و همه چیزایی ک خوردم رو وارد کردم امروز و حدود ۲۰۰۰ کالری اضافه مصرف کردم ...

ببین کالری شماریت باید دقیق باشه وگرنه داری وقت خودت رو تلف میکنی 

باید بیشتر از قبل غذا بخوری که چاق شی وگرنه با اینکار انگار داری درجا میزنی فقط 

کالری شماری باید با گرم باشه که دقیق و خالص باشه 

اگر با قاشق یا کف دست حساب میکنید چیزای کوچک رو کالریشو حساب نکنید که دقیق شه 

یا مثلا اگر ۲۵ تا قاشق برنج خوردی بزن ۲۰ تا 

یا اگر میوه خوردی حساب نکن 

چون با گرم و فله ای خیلی تفاوت کالری داره 

یه سری چیزا رو از امفیبول کالریش رو بپرس 

مثل نون 

یا موز 

که کالری شماریت دقیق شه 

2738
این سایز واسه شیره  ابجی من قبل از شیردهی اصلا سینه نداشت ولی تو دوران شبر دهی سینه هاش خیلی ب ...

من نمیدونستم بچه شیر میده

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من

خوشبحالتون ک میتونید من ژنم لاغره خودمم میکشم یک گرمم اضاف نمیکنم از اونجایی ک مجردم هسم هرپودری هرچیزی هم نمیتونم بخورم😭😭😭😭😭

انقدم مسخره م میکنن ک نگووووو😥😢

2706