2752
2734
عنوان

چالش چاق شدن 2(*ماه پیشونی و دوستان با اراده*)

| مشاهده متن کامل بحث + 702927 بازدید | 41869 پست
تو این کرونا  ک نمیرم با بچه کوچیک تو خونه انجام میدم. ولی خوردن از ورزش کردن برام سختتره 😓

اگه توخونه ورزش بکنی ک خوبه ولی ی پااراده میخواد،همه ماهاک میبینی اوایل واسمون خوردن سخت بودواینکه میگفتیم اصلانمیتونیم بخوریم ولی کم کم معدمون بزرگ شدالان اگه نخوریم ازگرسنگی بیهوش میشیم باورکن میتونی،درضمن بایدحتماحتمامیان وعده روبخوری،میان وعده صبحانه،نهاروشام

وزن شروع 55وزن فعلی 62وزن هدف 70قد169
حوش اومدی،صفحه 999تاپیک رومطالعه کن بعدش هرسوالی داشتی بپرس

قرص مخمر رو توی شیردهی میشه خورد؟

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هوووف امروز برعکس دیروز به سختی کالری مورد نیاز بدنمو خوردم...

الان یه لیوان اب طالبی

یه انار

دوتا نارنگی

یه شیرینی

از صب تا الان ۲۸۹۲ تا

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من

به منم کمک کنیییید

قدم 170 وزنم 65 میخوام 75 بشم😭😭😭😭

نی نی شیر میدم یه سالشه تازه عمل آپاندیس شدم خیلی لاغر شدم

ﯾﻪ همکلاسی داشتیم اﺳﻤﺶ ﺑﺎﻗﺮ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﻮد استاد همیشه اول ﻓﺎمیلو می گفت ﺑﻌﺪ اسمو.وﻗﺘﯽ اوﻟﯿﻦ بار ﺻﺪاش ﮐﺮد ﮔﻔﺖ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﺎﻗﺮ ﺑﯿﺎد!!! با ﺣﺮﮐﺖ زﯾﮕﺰاﮐﯽ رفت ﭘﺎی ﺗﺨﺘﻪ!! استاد گفت:چته؟ﭘﺴر :ﺧﻮدﺗﻮن ﮔﻔﺘﯿﻦ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﺎ.. ﻗﺮ ﺑﯿﺎد!! ﻫﯿﭽﯽ دﯾﮕﻪ! ﮐﻞ ﮐﻼس ﻣﻨﻔﺠﺮ ﺷﺪ! 😂😂😂😂این تنها جوکی بود که خیلی باهاش خندیدم گفتم شمام در جریان باشین😐😂
سلام عزیزم برای حاجت دلت صلوات میفرستم ان شاءالله هر چی به صلاحه

ممنون از مهربونت گل خانوم..انشالله خدا حاجت قلب مهربونت رو مستجاب کنه همیشه در آرامش و اسایش وسلامتی باشی کنار عزیزات

سلام مهربونا میشه ازتون خواهش کنم دعا کنید همسرم کار خوب گیرش بیاد تا اینقدر خسته نباشه انشالله تنش سلامت باشه،خدایا یعنی میشه منم معلم شم...برای سلامتی خانوادم و پسرم که یه عمل سخت در راه داره صلوات میفرستی حالا برای خودت و آرامشی که از دعا کردن واسه من بهت رسید صلوات...از هر دستی بدی از همون دست میگیری  ممنون میشم برام دعا کنید حتما خدا تورو هم به آرزوهات میرسونه💓💓💓خدایا به من و همسرم توانی بده که هیچوقت تورو از یاد نبریم و راضی به رضای تو باشیم........
منم میخوام چاق بشم چیکار کنم؟چجوری عضو این گروه بشم بعد چطوری ازتاپیکایی ک این گروه میزارن باخبر بشم ...

باید بیایی سر بزنی دیگه

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
به منم کمک کنیییید قدم 170 وزنم 65 میخوام 75 بشم😭😭😭😭 نی نی شیر میدم یه سالشه تازه عمل آپاندیس ...

خیلیم لاغر نیستی ولی ۷۰، ۷۵ عالی میشی

خیلیم لاغر نیستی ولی ۷۰، ۷۵ عالی میشی

نسبت به قبل لاغر شدم قدم بلنده لاغر تر نشون میده سایز سینم 85 سایز لباسمم 42 ولی دوست دارم تو پر تر بشم 

ﯾﻪ همکلاسی داشتیم اﺳﻤﺶ ﺑﺎﻗﺮ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﻮد استاد همیشه اول ﻓﺎمیلو می گفت ﺑﻌﺪ اسمو.وﻗﺘﯽ اوﻟﯿﻦ بار ﺻﺪاش ﮐﺮد ﮔﻔﺖ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﺎﻗﺮ ﺑﯿﺎد!!! با ﺣﺮﮐﺖ زﯾﮕﺰاﮐﯽ رفت ﭘﺎی ﺗﺨﺘﻪ!! استاد گفت:چته؟ﭘﺴر :ﺧﻮدﺗﻮن ﮔﻔﺘﯿﻦ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﺎ.. ﻗﺮ ﺑﯿﺎد!! ﻫﯿﭽﯽ دﯾﮕﻪ! ﮐﻞ ﮐﻼس ﻣﻨﻔﺠﺮ ﺷﺪ! 😂😂😂😂این تنها جوکی بود که خیلی باهاش خندیدم گفتم شمام در جریان باشین😐😂
نسبت به قبل لاغر شدم قدم بلنده لاغر تر نشون میده سایز سینم 85 سایز لباسمم 42 ولی دوست دارم تو پر تر ...

😐😐 میشی ایشالا عزیزم

ولی خوبی ها سایز ۴۲ عالیه

سینه هم که اوووووف عالیم عالی تره🤣

وزن الان تو وزن هدف من که😣یعنی من 65ام بشم بازلاغرم

منم الان استخون لگنم زده بیرون مچ دستام لاغره دوست دارم پر تر بشم البته بستگی به قدت داره عزیزم

😐😐 میشی ایشالا عزیزم ولی خوبی ها سایز ۴۲ عالیه سینه هم که اوووووف عالیم عالی تره🤣

😂😂😂مرسی از اعتماد به نفسی که دادی عشقم😘

2706