2726

دوستای گلم سلام تاپیک قبلی رو قفل کردم چون میخوام یه بار دیگه با انرژی از این تاپیک شروع کنیم و با کمک هم به وزن ایده آلمون برسیم لینک تاپیک قبلی رو هم میذارم کسی دوست داشت تجربیات دوستان رو بخونه

تاپیک چاقی ماه پیشونی

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من اشتها ندارم اصلا نمیدونم چه قرص یا شربتی بخورم اشتهام بره بالا که ضررم نداشته باشه😕

کسی چیزی بلد نیست

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

دوستای گلم روند کار به این صورته که ما بهتره روزانه بیاییم و غذاهای مفیدی که خوردیم رو بگیم یا اگه کالری شماری میکنیم بیاییم بگیم چقدر کالری دریافت کردیم 

من اشتها ندارم اصلا نمیدونم چه قرص یا شربتی بخورم اشتهام بره بالا که ضررم نداشته باشه😕 کسی چیزی بل ...

عزیزم قرص مخمر ابجو عالیه روزی دو سه تا بخور شربت انار باریج هم بی ضرره

2706