2737
2734
عنوان

چالش چاق شدن 2(*ماه پیشونی و دوستان با اراده*)

| مشاهده متن کامل بحث + 701090 بازدید | 41865 پست
پردیس جون اینو ببین.. کالری مورد نیازو گفته یعنی من روزی اینقد کالری بزنم هفته ای یه کیلو اضافه می ...

این کالری تثبیته

کمتر این بزنی لاغر میکنی

بالاتر از این چاق میشی

زیره خیلی کالری پایرو زیاد میگه

بزار الان با مانکن حساب میکنم بهت میگم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این کالری تثبیته کمتر این بزنی لاغر میکنی بالاتر از این چاق میشی زیره خیلی کالری پایرو زیاد میگه ...

باشه عزیزم

ولی من همین کالری میزنم

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
2731
این کالری تثبیته کمتر این بزنی لاغر میکنی بالاتر از این چاق میشی زیره خیلی کالری پایرو زیاد میگه ...

ولی فک کنم این کالری برای اضافه کردن باشه ها

چون کالری وزن هدفه

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
آره همینقدر که باید بزنی چون بدن حساب کتاب نداره هر چی بیشتر بخوری بهتره😅 با مانکن ۱۵۶۹ تثبیتته ...

خب خداروشکر

شنبه میرم وزن میکنم خودمو یا یکشنبه میام میگم

پس چجوری میگی نمیتونم بخورم،خوب میخوری ک بااین کالری ک میزنی حتمااضافه میکنی ولی شایدچون شیرمیدی میسوزونی ولی هرهفته خودتووزن کن ببین با4000کالری چقداضافه میکنی

وزن شروع 55وزن فعلی 62وزن هدف 70قد169
پس چجوری میگی نمیتونم بخورم،خوب میخوری ک بااین کالری ک میزنی حتمااضافه میکنی ولی شایدچون شیرمیدی میس ...

امفی بچه شیر میده؟

2740
آره همینقدر که باید بزنی چون بدن حساب کتاب نداره هر چی بیشتر بخوری بهتره😅 با مانکن ۱۵۶۹ تثبیتته ...

آمفی جون من دقیق متوجه نمیشم منم کالری شمارمانکن رودارم چجوریه اونایی ک شیرده هستن با4000کالری وزن اضافه نمیکنن؟

وزن شروع 55وزن فعلی 62وزن هدف 70قد169
آمفی جون من دقیق متوجه نمیشم منم کالری شمارمانکن رودارم چجوریه اونایی ک شیرده هستن با4000کالری وزن ا ...

شیردهی باعث بالا رفتن سوخت و ساز میشه خب

میانگین هر ده بار شیردادن‌روزانه ۵۰۰ تا میسوزونه

ولی ۴۰۰۰ کالریه خیلی خوبیه اگر مداوم باشه اضافه میکنن

نرمین و اوا هم کالری های خوب میزدن تو این دوران اضافه هم کردن😻

پس چجوری میگی نمیتونم بخورم،خوب میخوری ک بااین کالری ک میزنی حتمااضافه میکنی ولی شایدچون شیرمیدی میس ...

فکر نمیکردم کالری مورد نیازمو استفاده میکنم.

فکر میکردم کم میخورم برا این لاغرم.

الان میبینم اینطوره تعجی میکنم.

البته همینارو من تو زیره زدم شدن ۲۴۰۰.

مانکن خیلی بالا زده کالری هارو 

ترکیده بودم چرا 😶خدا نگذره ازش واس خاطر ست کردن ریشش با لباسش کاربری نازنینمو ترکوند۹/۹/۹۹ببینم خدا چی میخواد ایشالا ک خوب بخواد 😄
2706