2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تو ازدواج خیلی داریم 

من از ازدواج سنتی خوشم نمیاد

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️🖤🇮🇷شهر بوی غم میده، مردم انگار حال و حوصله ندارن، اما... این نیز بگذرد ...چند وقت بعد هممون به شرایط جدید عادت میکنیم ، بعد حاج قاسم ، بعد مترو پل و پلاسکو ، بعد کشتی سانچی و سانحه هواپیما و کوه زاگرس ....و بعد از هزاران بعدها...چطور عادی شد و برگشتیم به زندگی ؟این روزا هم میگذره، روزای جدید ، سال جدید و همه چیز فراموش میشه انگاری که از اول چیزی نبود، هرچند که من واقعا جگرم سوخت😔🇮🇷ایران من تسلیت🖤

آشغال ریختن تو خیابون. 

بچه ها رو فرستادن تو کوشی تا پاسی از شب 

بوق زدن های بی دلیل 

سیگار کشیدن در مکان‌های عمومی 

عدم رعایت نوبت در هر محلی که شلوغه و نیاز به صف وایسادن هست.

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم

مردم کشور ما اولین و مهم ترین چیزی که توش فقر فرهنگی دارن و دلیل اصلی خیلی مشکلات هست 

احترام نزاشتن به عقاید و سلایق مختلفه اینکه خودشونو و تفکرشونو درست و وحی منزل میدونن و بقیه رو کافر و بی دین

یا خودشونو اگاه و کامل میدونن و بقیه رو عقب افتاده و امل

اینکه درست بشه خیلییییی چیزای دیگم درست میشه

لطفا تگ نکنید لایک نکنید 

فقر تو خود باوری

آدمهای ب شدت خود تحقیر و روضه خانی هستیم 

همین تاپیک و کامنت ها رو ببینید حتی ب خودشون زحمت فکر کردن نمیدن بدترین و بیشترین حالت بدبختی رو در نظر میگیرن و میگن همه‌چی

آیا خود این فقر نیست ؟!!

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

خود کم بینی و خودتحقیری...

اصلا انگار معتاد شدن به این چیزا !

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)