2733
2739
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1952554 بازدید | 86087 پست
دقیق نمیدونم بده یا نه.اونموقع که کلاس میرفتم مربی میگفت کسانیکه زانوشون ناراحته،حرکات جهشی نداشته ب ...

خیلی خیلی ممنونم عزیزم از لطفت🌹🌹🌹🌹🌹

خدا جونم چقدر خوبه که هستی.هستی که از دنیا و آدماش نترسم.هستی و دلم قرصه به بودنت...  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام.سلام. خوبید همگی?

امروز اولین روز برفی بود واسه ما, صبح با دیدن برف نشسته روی گلدونا خیلی تعجب کردم, فک نمیکردم برف اونقدی بیاد که بشینه, همچنان هم داشت میبارید, چی تو این هوا میچسبه? آش رشته, سریع بساطشو اماده کردم , البته نخود لوبیاشو از شب قبل خیس کرده بودم, بعد از صبحونه هم به بهانه خرید سبزی آش خانوادگی رفتیم بیرون, همسرمو کشوندم بیرون حداقل تو این روزای قرنطینه یکم حال و هواش عوض بشه, خلاصه زیر برف رفتیم خرید و اومدیم, پسرمم کلی کیف کرد که میتونه یکم برف بازی کنه,

اومدم خونه سریع سبزی ها رو پاک کردم و ضدعفونی و شروع کردم به خرد کردنشون, یکی از سخت ترین آماده سازی های آشپزی🤕.

واسه شما نمیدونم چجوریه, ولی خونه ما وقتی همسرجان هست,هر بار کوهی از ظرف جمع میشه , عملا هی باید ظرف شست😂, البته که منم گاهی به تعویق می اندازم😅😅.

خلاصه بعد از نهار هم با همسرجان نشستیم یه فیلم ترسناک دیدیم یکم سرگرم شدیم, بازی با پسرمو سپردم به همسرم و خودم یکم ظرفا رو شستم, لباسشویی رو روشن کردم, لباس های خشک شده روز قبل رو سرجاشون گذاشتم, دستمالهای آشپزخونه رو شستم, یه جارو سرسری کشیدم, بعدازظهر همسرم هوس کرد چیپس درست کنه, خلاصه شروع کردیم به درست کردن و دوباره ظرفهای کثیف! اما اینبار ظرفهاشو محول کردم به شخصی که هوس چیپس کرده بود😅😄.

روی گلدونها رو پوشوندم, به خاطر سرمای هوا. واسه خانواده ابمیوه گرفتم, شام خوردیم, دیگه وقتمون به شلغم نرسید گذاشتم واسه فردا.

یکم نت گردی کردم و فیلم پیدا کردم واسه فردا که بشینیم نگاه کنیم خانوادگی.

در آخر هم زباله ها بیرون, سطل اش شسته, روتین پوست, کرم مالی پا, و خواب

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید /  تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز
2742
بله عزیزم..سه تا سقط اخیرا داشتم که آخریش دوسال پیش بود .خیلی سخت بود و بعد از اون انگار خیلی ضعیف ش ...

خدا حفظش کنه...ایشالا دیگه سقط نداشته باشی 

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدایی که در این نزدیکیست 
سلام.سلام. خوبید همگی? امروز اولین روز برفی بود واسه ما, صبح با دیدن برف نشسته روی گلدونا خیلی ت ...

خسته نباشی ...خیلی گزارشاتون دوست دارم وقتی میبینم یکی سقفی دارع برا زندگی غذایی دارع بخوره ظرفشو بشوره از همه مهمتر خانواده ای داره دور هم جمع باشن خوشحال میشم ...ایشالا همیشع خوش و خرم باشید

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدایی که در این نزدیکیست 
منم خیلی کسل و خواب الو هستم بدجور ☹همش دلم میخواد بخوابم ....

واقعا معضلی شده ها. 

من  سعی میکنم به اجبار یه سری کارها رو انجام بدم. 

از همین امروز شروع کردم یه سری پرهیزهای غذایی که برای طبع بلغم و سودا هست رو انجام بدم. مشکل من اینه که برنامه رو سفت و سخت شروع میکنم و وسطاش جا میزنم☺️

امروز رفتم شیره انگور و ارده خریدم هفته ای سه روز صبحانه بخورمش. آب ولرم و عسل رو میخوام امتحان کنم. و اینکه روزی یه ربع پیاده روی بیرون منزل به اجبار انجام بدم تا آروم آروم زمانش رو بیشتر کنم. 

🍁🍁سلام سلام 

گزارش امروز :

🌸رسیدگی های شخصی:

🦋ناشتا آب ولرم و لیمو عسلی و خاکشیر

🦋روتین صبح پوست

🦋شیربادام

🦋روغن مالی کمر و شکم

🦋یک لیتر آب

🦋روتین شب پوست 

🦋بافت موها قبل خواب

🦋کرم دست و پا

🐛چهارشیره نخوردم( موفق نشدم بخرم)

🐛ورزش نکردم 🙁

🦋قرصامو خوردم

🌸کارهای خانه:

🦋نظافت روزانه

🦋جاروبرقی هفتگی

🦋شستن تراس

🦋شام 

🦋ضدعفونی خریدها 

🦋ظرفشویی

🐛سرویس رو نشستم( فردا نوبت نظافت هفتگیشه😁)

🌸برای دخترم:

🦋مکمل

🦋شیر بادام 

🦋میان وعده 

🐛چهارشیره 

🐛كتاب نخوندم

🌸کارهای ‌دِلى😁

🦋زبان

🦋بافتنى

🦋دمنوش

🐛مطالعه🙁 ( تا اومدم جمع و جور كنم و قبل خواب يه كم بخونم ، ديدم كه دير شد

اظهر هم رفتم خونه مامانم 

🍁🍁شبتون بخير

زندگى شايد آن لبخندى ست كه دريغش كرديم...
2740
فسقلیت خوبه آریاجان ؟؟؟ با شرایط جدید و بچه داری خودتو وفق دادی ؟ البته ک هنوزم زوده 

خوبه عزیزم،نسبت به اوایل پیشرفتم چشم گیره ولی صافی کف پا آوردم بس که تو بغلم میگیرم راه میرم😁😁خیلی علاقه داره تو بغلم راه بریم و زمینو نگاه کنه.

ولی تصمیم گرفتم سختیای این دوران به چشمم نیاد و هیچوقت منت سرش نزارم که با فلان زحمت بزرگت کردم اگه انسان بار بیاد خودش قدرمو میدونه.

دیاناجان اگه پستمو دیدی آرزو میکنم خدا حتما حتما تو سبد نی نی هات حتما یه دختر کوچولوی شیطون بغل دوست بهت بده اما اینم بگم که که دخترا بابایی ان صبح تا شب زحمتش با تو خنده ها و دلبریاش واسه باباشه نگی نگفتی

میفهممت . خیلی سخته. من از مجردی باهاشون کنتاکت داشتم و بعد ازدواج هم گاهی خوب بودیم گاهی نه!  ...

عزیز دل هر وقت خواستی ناراحت بشی عصبانی بشی یا جواب تند و تیزی به کسی بدی یه لحظه به این فک کن که شاید یه ساعت دیگه اون شخص یا تو نباشی.من اراده قوی تو ترک عادات بدم دارم همین تا دو سه ماه پیش انقد زبون تند و تیزی داشتم که نگو 

تو این مواقع با این فکر جلوی خودمو میگیرم و از پشیمونی و عذاب وجدانهای بعدش در امانم به این جمله هم ایمان بیار (این نیز بگذرد.....)

درک ندارن اگه داشتن دلمون پر میزد بریم خونشون  خونه ماهم بهم نزدیکه ولی اصلا دلم نمیخواد برم ...

تو باز میری مامان من خودش میگه نیاااااا😬چون ما دیر به دیر میریم وقتیم بریم خودشو مجبور میکنه واسمون سنگ تموم بزاره بخاطر همین باید حوصلشو داشته باشه که خیلی کم پیش میاد حوصله داشته باشه ماهم دیگه نمیریم تا خودش دعوت کنه الان سه ماهه نرفتم😎😂 همیشه هم میگم یه چیز ساده و نونی بپزه اما قبول نمیکنه

من میگم خسته شدم از این زندگی. من چرا ادامه تحصیل ندادم.تو که همش سر کاری.این بچه ها من و دیوونه کرد ...

منم مابین حرف هام تکرار میکنم 😂😂😂 

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
انشالله درست میگید خیلی سخته توی شرایط شما ایشالا بازیابی موفقیت امیز بوده باشه خودتو تو خونه هرج ...

قبل از کرونا هدف های زیادی داشتم ادامه ی کلاس زبانم که مجردی میرفتم، اموزشگاه رانندگی، مرحله ی سوم کیک و شیرینی پزیم، شمع سازی حرفه ای، اموزش تولید محتوا، کلاس رقص... همه ی این ها توی سایه ی کرونا رفتن و من شدم زنی بی حال و بی انگیزه که فقط روی مبل نت گردی میکنه و الان باز به خودم اومدم و میخوام هرکدوم رو که میتونم توی خونه یاد بگیرم... همیشه بوی کیک و شیرینی توی خونم بود و الان ۷ ماهه که حتی سمتش نرفتم. اینجا باعث شد حالم خوب بشه و بازم بخوام شروع کنم

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
ونوس جان كفتي لواشك بلدي ... اولين بارمه ميخوام لواشك إنار درست كنم به مقدار كم تا دستم راه بيف ...

عزیزم میتونی یه کوچولو گلپر هم بزنی خوشمزه میشه

و اینکه سیب و به هم یکم ملسش میکنه هم غلیظ تر 

به آرزوهام قول رسیدن دادم.😄 من لایق بهترینام😄
2706