2733
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1960272 بازدید | 86279 پست
خداکنه زودتر بگذره دوست ندارم گناه کنم از ی طرف خدارو میبینم از ی طرف تنهاییم این وسط عین شمع اب میش ...

بهترین وامن ترین ادمی که می تونه بهت عشق بده خودتی هر کس جز پدرومادرت امروز هستن وفردا نیستن 

شادی صدام کنید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام من امروز کار خاصی نکردم فقط خونه رو جارو برقی کشیدم .پلو گزاشتم .پسرمو بردم و اوردم .یکمم رانند ...

عزیزم،من هم خیلی اوقات مثل شما میشم.انگار هیچ کس آدمو درک نمیکنه،فکر میکنی همه ازت توقع دارن،هیچ کس کارایی که میکنی نمی بینه و خیلی چیزای دیگه.

چند تا نکته میگم امیدوارم به آرامش قلبی و روحی تون کمک کنه.چند شب پیش من با یکی صحبت و درد دل میکردم،ایشون گفتن باید اول ببینی چی حالتو بد کرده اونو پیداش کنی،بعد ببینی چی حالتو خوب میکنه،همون کارو انجام بده تا بهتر بشی...‌

شما گفتید رانندگی کردم و گریه کردم،،،،گریه خیلی وقتها حال آدمو بهتر میکنه،یه جور دل آدمو آروم میکنه مخصوصاً اگه به این گریه کردن هم جهت بدید ...

نکتهٔ دیگه اینکه هر وقت خیلی ناراحت بودید و از لحاظ روحی حالتون خوب نبود،یاد داشته هاتون بیفتید.

این کار توی اون لحظه که حال روحی خرابی داریم خیلی سخته،اما نتیجه ی خوبی داره.

بذارید از خودم بگم،وقتی من با خودم فکر میکنم فقط به چند تا از نعمتهایی که خدا به من لطف کرده و داده،،،می بینم که چقدر گاهی غافلم از داشته هام که خیلی ها حسرت نداشتن اونها رو دارن،مثل بچه هام که تمام دارایی من اند مثل سلامتی مثل داشتن سقفی بالای سرمون مثل امنیت مثل خیلی چیزای دیگه که هر کس میتونه داشته باشه و بابتش شکرگزار باشه.

عزیز دلم،،،،وقتی پسرم شش ماهش بود با خودم میگفتم کی میشه شش سالش بشه ببرمش مدرسه...

شش سالگیش وقتی میخواستم ببرمش مدرسه یاد حرف خودم افتادم توی شش ماهگیش....

الان پسرم هجده سالشه،خدا همه ی بچه ها رو برای پدر و مادراشون حفظ کنه،بچه های منم بین اونها،،،،،،

از شیرینی الان کودکتون لذت ببرید،،،

بگذارید گاهی خونه نامرتب باشه،،،،

خونه باید محل آرامش باشه،همش که نباید شما خسته بشید،،،،یک روز کامل استراحت کنید،اما هیچ وقت ناامید نباشید،شما همین الان هم که گزارش میدید و میگید کاری نکردم کلی کار انجام میدید...

امیدوارم این حال ناخوشایند از شما دور بشه و از زندگیتون لذت ببرید و همیشه در کنار عزیزانتون شاد و سلامت باشید‌

ببخشید روده درازی کردم.

خیلی حرفهای دیگه میخواستم بزنم که خیلی طولانی میشد و از حوصله خارج بود.قصدم فقط کمی همدلی بود.🌼🌹

هر که را اسرار حق آموختند،مهر کردند و دهانش دوختند
عزیزم،من هم خیلی اوقات مثل شما میشم.انگار هیچ کس آدمو درک نمیکنه،فکر میکنی همه ازت توقع دارن،هیچ کس ...

کاش که بازم بگید 🥰♥️

خیلی مهربونید 

نانا جان عزیزدلم من یه تجربه بزززززززرگ دارم تو زندگی

خودت فقط خودت باید هوای خودت رو داشته باشی 

از کسی توقع نداشته باش 

فقط در جهت رشد و پیشرفت و شادی خودت قدم بردار 

دنیا هم با تو هماهنگ میشه 

2731
سلام من امروز کار خاصی نکردم فقط خونه رو جارو برقی کشیدم .پلو گزاشتم .پسرمو بردم و اوردم .یکمم رانند ...

سلام عزیزم 

با حرفای دوستان موافقم.

به نظرم یه هدف شخصی برا خودتون تعیین کنید و برای رسیدن بهش قدمهای هر چند کوچیک بردارین. حتما حالتون بهتر میشه ببینید به چی علاقه دارید دنبالش کنید. 

خود من الان حال روحیم چندان خوب نیست. به نظرم دلیل این حال بد ناامیدیه دنبال چیزی بگرد که بهت امید بده مثل یه ستاره تو شب تاریک. 

کاش که بازم بگید 🥰♥️ خیلی مهربونید  نانا جان عزیزدلم من یه تجربه بزززززززرگ دارم تو زندگی ...

ممنونم سوگل عزیزم.🌼🌹🌼🌹💝💝

شما به من لطف دارید.

این حرفتون رو کاملاً قبول دارم،وقتی از هیچ کس انتظار و توقعی نداشته باشیم،زندگی خیلی راحت تر میشه.

نانای عزیز،شما که رابطه تون با خدا خیلی خوبه،،،،پس باهاش حرف بزنید درد دل کنید خواسته هاتونو بگید شکرگزاری کنید،،،،خلاصه همه ی اینها رو که خودتون میدونید وفقط محض یادآوری گفتم،،،،انجام بدید،،،خیلی سبک میشید،،،آرامش عجیبی پیدا میکنید.

خدا سنگ صبور دردای دل همه س.

اگه تونستید حرم امام رضا(ع) یا اگه امکان مسافرت الان،نداشتید امامزاده یا مسجد،،برید و اونجا با خدا حرف بزنید،مکان های مقدس انرژی معنوی بالایی دارن، این جور جاها حال خوبی به آدم دست میده،،،دیدید وقتی داخل حرم امام رضا(ع) میشیم ناخودآگاه بغضمون میترکه؟؟؟ برای اینه که وارد حرم امن خدا شدیم،،،جایی که میشه خیلی بهتر از همه جا به خدا نزدیک شد و باهاش حرف زد...

هر چه میخواهد دل تنگت بگو...💓

سلام دوستای گلم ❤️

برنامه امروزم: 

اول ناهار برا خودمون کوکوی سیب زمینی 

برای ناهار دوقلوها کته ی بلغور گندم و سبزیجات

شام به همسرم بگه حلیم و اش از بیرون بگیره بچه ها دوست دارند. 

مرتب کردن

شستن لباس با دست و ماشین

تا کردن لباسهای خشک شده

با پسرم نقاشی بکشیم 

و براش یه کتاب بخونم 

۵۰ تا اسکرین شات از گوشیم پاک کنم

با بچه ها کمی ورزش یا بازی کنم

چهارشنبه روز رسیدگی شخصیه‌ یه ماسک صورت بزنم 

صورتمو اصلاح کنم 

کرم به پاهام بزنم 

یه کتاب از اپ طاقچه یا کتابراه انتخاب کنم و چند صفحه اشو بخونم. 

بعد باید بیام گزارش بدم. 🏃🏻‍♀️

سلام خانمای گل 

وای چقد خوشحال شدم باز عنوان تاپیک رو دیدم 

از خیلی وقته اینحا نیومدم😔

باز از امروز همراهتونم 

یادمه روزایی که با تاپیک همراه بودم زندگیم سروسامونی داشتاا

شب منتظر گزارش من باشین😊

من صبح رفتم دکتر گچ بینی برداشت برگشتیم شهرمون باید فکر نهار باشم.یه کم یخچال پاکسازی کردم روی پیشخوان ها جمع وجور کردم.ساک دست نزده گذاشتم تو کمد دیواری فعلا نشستم دخترم نمی ذاره پاشم.

شادی صدام کنید

وای اینجا هنوز فعاله😍فکر نمیکردم بعد این همه مدت🥲

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
سلام دوستای گلم ❤️ برنامه امروزم:  اول ناهار برا خودمون کوکوی سیب زمینی  برای ناهار دوق ...

خیلی خوبه که میگید ناهار و شام چی درست میکنید،چون یه غذایی شاید برای یه نفر فراموش شده باشه،،،یادآوری میشه.ممنونم.😊🤗

خداکنه زودتر بگذره دوست ندارم گناه کنم از ی طرف خدارو میبینم از ی طرف تنهاییم این وسط عین شمع اب میش ...

دوست خوبم، من زیاد اینجا گزارش نمیدم و بیشتر خواننده خاموش هستم از تجربه های دوستان استفاده میکنم ولی با خوندن پستتون دوست داشتم بهتون بگم، مهمترین رابطه ای که ما تو زندگیمون داریم رابطه ای هست که با خودمون داریم، همه میان و میرن حتی نزدیکترین ادما، و فقط خودمون با خودمون میمونیم پس باید یاد بگیریم چه جوری با خودمون رفتار کنیم و خودمونو دوست داشته باشیم اینم یه نوع مهارته مثل هر مهارت دیگه ای و باید با تمرین تو زندگیمون اجراییش کنیم، اگه بتونیم خودمونو با تمام نقصهامون دوست داشته باشیم، دیگه از هیشکی انتظار نداریم ما رو درک کنه و خودمون برای خودمون کافی هستیم، بهت پیشنهاد میکنم حتما سلف لاو رو یاد بگیرین تا کامل زندگیتون تغییر کنه.