2737
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1951646 بازدید | 86064 پست
سلام عزيز دلم خوبي؟ موهاتو كوتاه كردي يا نه قرار بود جلوشو جتري كوتاه كني درسته ؟ هر از كاهي بي ...

خداروشکر بله خوبم شما چطوری؟؟ 

اره😐😐😐 تقریبا میشه گفت افتضاح شد😂😂😂

بی بی فیس بودم حالا چتری ام زدم دیگه محو شدم رفتم تو افق  بهم نمیاد ولی دوستم میگه چون موهای زیادی رو چتری زدی اینطوریه باید ی کوچولو از موهات چتری میزدی! حالا اشکال نداره تبدیل شد ب ی وری😆😆😂😂 ی کمم جا افتاده ی وریش میکنم قشنگ میشه😉

فدای دل مهربونت😘😘

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
خداروشکر بله خوبم شما چطوری؟؟  اره😐😐😐 تقریبا میشه گفت افتضاح شد😂😂😂 بی بی فیس بودم حالا ...

😂😂😂😂مباركت باشه منم خيلي كوتاه كردم يعني از اندازه كمرم تبديل شد به بسرونه😁وخيلي راضي ام 

اتنا امروز قراره بره ارايشكاه اميدوارم از نتيجه راضي باشه

دياناهستم هر چه تبر زدی مرا زخم نشد !! جوانه شد  هرکجای ایرانی مراقب خودت باش .....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستانی ک قرار بود من گاهی در مورد طبع و دمنوش ها و.... مطلب بذارم برای اینکه ی کوچولو رفع شرمندگی بشه این لینک میذارم برید بخونید در مورد طبع ی سری غذاها و تغذیه درست و...

تجربه دوستی هست ک افسردگیشون با تغذیه درمان شده

لذت ببرید عالیه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3608441/تجربه-درمان-افسردگی-خودم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
😂😂😂😂مباركت باشه منم خيلي كوتاه كردم يعني از اندازه كمرم تبديل شد به بسرونه😁وخيلي راضي ام  ...

ممنونم عزیزم

از شما هم مبارک باشه

وای چ ریسکی کردی ولی خداروشکر ک راضی هستی خیلی کیف میده آدم از نتیجه کارش راضی باشه😍😍😃

انشاء الله ک راضی باشه

2742
خيليم عالي 👌🏻👌🏻👌🏻ممنون عزيزم ❤️❤️❤️

خواهش میشه دیانا جان 

بازم ممنونم ک ب یادم بودی خوشحال شدم😘

انقده خوبه هرجي بكم از خوبياش كم كفتم 😍😍😍😍حيف كه فرفري نيستي و كرنه ميكفتم حتما امتحانش كني  ...

اره فرفری خوبه کوتاه خوشحالم ک انقدر لذت میبری ازشون💇

ن من فرفری نیستم  موهام خیلی دوست دارم ولی فر هم خیلی دوست دارم ❤

😘😘😘ان شالله هر جا هستي غرق خوشي و ارامش باشي❤️❤️❤️

سلامت باشی خانوم گل 

همچنین شما🌹🌻

ببخشید یه سوال چرا برنجو داخل بطری میریزید؟

برای ماندگاری بیشتر و حشره نزدن

چند ساله این کار رو میکنیم

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤
2740
ما از دین خودمون میگیم اونها هم تو دینشون خیلی خوبیها دارن، اونها هم بهشت و جهنم دارن‌.

اخه نمیدونم این واقعا دین ماست یا تحریف شده

اخه اگر بشه بعد مردن با خیرات و نماز استیجاری و روزه شرایط یکی رو بهتر کرد

اونا که این چیزها رو ندارن 

یه کم بهشون بی عدالتی میشه  

سلام دختر  معلومه کجایی؟  خیلی وقته ازش خبر ندارم تو خبر داری؟

پاتو برداری منو میبینی سمن جان 😘

نی نی خوبه؟؟ بزرگ شده؟؟ 

چ بد منم ندارم😔

خدا را شکر  الان یک سال و یک ماهشه. حتی شماره ای هم ندارم که جویای حالش بشم

الهی عزیزم❤ 

ان شاءالله ک نامدار باشه 

از طرف من صورت ماهش ببوس😘

اره متاسفانه😔

2706