2733
2739
عنوان

صورت مخملیای کوچه خیابون🥰🥰😀

1425 بازدید | 109 پست

سلام مارک پنککتون چیه😍😍

مهربونا من زیاد اهل ارایش نیستم یعنی در واقع استفاده م از پنکک شاید برگرده به مثلا هفت سال پیش برای اخرین بار،

اینکه همه پنککای که میخریدم علی رغم تعریف زیاد فروشنده بازم به درد نخور بودن و میماسیدن هم شاید بی تاثیر نباشه،الان دوسدارم یه کم گاهی وقتا تو یه سری مراسما از پنکک استفاده کنم،با کرم پودر به هیچ وجه میونم خوب نیست چون از چربی و سنگینی خیلی بدم میاد

پوستم چربه و گندمی روشن هستم پوستم معمولیه و خیلی صاف نیست ولی یه مدته که روتینمو خوب دنبال میکنم بهتر شده و جای منافذش بهتر شده،

میشه خواهش کنم یه پنک کک سبک و مخملی بهم معرفی کنید و بگید چطوری تشخیص بدم فیک نیست؟پیشتر ممنونم ازتون 🌹🌹

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

صورت خوب=آرایش نکردن

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صورت خوب=آرایش نکردن

عزیزم خوندین کامل گفتم ۷ ساله ارایش نکردما

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
2731

فلورمار 

میبیلین

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
صورت خوب=آرایش نکردن

در ضمن دنبال صورت خوب نبودم دنبال پنکک مخملی بودم😀🌸

عزیزم خوندین کامل گفتم ۷ ساله ارایش نکردما

کلی گفتم

همون ادامه بدی به آرایش نکردن بهتره

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه

پنکک سوشیا

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم
کلی گفتم همون ادامه بدی به آرایش نکردن بهتره

مهربان برای یهوقتایی میخوام شاید چهارپنج بار در سال برای مراسم عروسی مثلا