2733
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1960681 بازدید | 86289 پست

اینکه گفتم روحم راستش چند روز پیش خونه مادرشوهرم بودیم یه حرفی پیش اومد و مادرشوهرم یه مساله نسبتا قدیمی رو پیش کشید و من حسابی بهم ریختم. واقعا چند روز فکرم درگیر بود. حالا میخوام یه کاری کنم هر چی منو بهم میریزه نذارم پنهان بشه بلکه بشینم فکر کنم بهش، حسهامو بنویسم ، نذارم هر حرفی حالمو بد کنه. خداییش انقدر خاطره بد تو خودم نگه داشتم که هر از گاهی یه تیکه ش میاد جلوی چشمم و اذیتم میکنه. 

برای اینکار میخوام پاکسازی احساسات رو شروع کنم. اینجا کسی هست که پاکسازی بلد باشه؟ 

میدونی خیلی دلم میخواد از ته قلبم به خدا ایمان بیارم.ایمان حس میکنم نماز و روزه نیست.حس میکنم همه چی ...

عزیزم ایمان همه چیزایی که شما گفتی هست ولی باید به سمت خدا بریم واعمالی که ازمون خواسته شده انجام بدیم تا ایمانمون قویتر بشه مثلا نماز و باید بخونیم و درموردش جستجو کنیم که چرا باید بخونیمش تا از ته دل انجامش بدیم  یا قرآن سعی کنین با معنی وتفسیرش بخونین تا بفهمیم خدا داره چی میگه بهمون.

در مورد پدرتون عزیزم خواست ورضای خدا در موردش اینجوری بوده ،یه جوری اختیار بنده هاشو داره ومطمعنا  بنده هاشو خیلی دوست داره، حتما الان جاشون خیلی بهتره براشون نماز و قرآن بخونین چون واقعا تو اون دنیا دستشونو میگیره و خودشونم راضی تر هستن ، نگرانی یا استرس شما مطمعنا پدرتون رو اذیت میکنه اگه میخواین کمکشون کنید فقط دعا ،نماز  وقرآن وخیرات تا در آرامش باشن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه خیلی نگران این کوچولو که چرا حرف نمیزنه.گفتار درمانی هم الان نمیتونم ببرمش. اصلا نقاشی نمیکشه فق ...

تو دوستان و همکارهاتون روانشناس ندارید؟

سازمان روانشناسی یه شماره۴ رقمی داره.مشاوره رایگانه.به اونجا زنگ بزنید .

این نیز بگذرد...                                                       
2731
عزیزم ایمان همه چیزایی که شما گفتی هست ولی باید به سمت خدا بریم واعمالی که ازمون خواسته شده انجام بد ...

والا اگر از ته قلب یه چیزی رو بگم

واقعا نمیدونم خیرات میرسه یا نه؟میدونم تو قرآن داریم ولی اون فکر کنم باقیات اعمال صالح خود فرد.

در مورد نماز پدرم نماز روزه قضا فکر کنم نداشته باشن.ولی خب من میگم اخه نمیشه که کسی تو دنیا نماز نخونه بعد یکی جاش بخونه.نمیدونم درست فکر میکنم یا نه.فکرم خیلی برای این چیزا مشغوله 

تو دوستان و همکارهاتون روانشناس ندارید؟ سازمان روانشناسی یه شماره۴ رقمی داره.مشاوره رایگانه.به اونج ...

حقیقت اش نمیدونم واقعا روانشناس میتونه کمک اش کنه یا نه.البته روانپزشک برای حرف زدنش قرصی معرفی کرد ولی من دوست ندارم بهش قرص بدم

مامان خودش و پدرش که اصلا نگران نیستن ولی من خیلی نگرانم براش دلم میخواد شاد باشه

شاد بودنوکه به حرف زدن نیست عزیزم .

پسر منم دو سالشه حرف نمیزنه 

من نگران نیستم چون الحمدالله سالمه 

کلی هم بازی میکنیم . .

حتی بدون اسباب بازی باهم دنبال بازی میکنیمو الکی میخورم زمین غش میکنن از خنده و من ذوغ میکنم از صدای خنده هاشون .

اگه هر چیزی رو که میخواد مطلب و ادا میکنه و با ایما و اشاره میگه پس جای نگرانی نیست .

عاااشقتم ینی نصف روز به قرتی گریت میگذره..دمت گرم بانو جوون😁😖😍😍😘😘

😂قرتی گری رو خوب اومدی 

ولی نصف روز نه، یه ساعت مثلا 

حالا یه روزایی یه ذره بیشتر 

بنظرم بیشتر از اینا حقمه😜

زندگى شايد آن لبخندى ست كه دريغش كرديم...

دوستان یه سوال🙈

یه نوع حبوباتی هست نمیدونم عدسه یا لپه 

ریزه رنگشم نارنجی پررنگه اونا چیه؟

تو چه غذایی استفاده میشه.

اینجا همه کدبانو هستن گفتم اینجا بپرسم بهتره

این نیز بگذرد...                                                       
😂قرتی گری رو خوب اومدی  ولی نصف روز نه، یه ساعت مثلا  حالا یه روزایی یه ذره بیشتر  ...

نوووش جوونت من خودمم یه مامان  قرتی ام😁🤩😘😘😘

خدا جونم چقدر خوبه که هستی.هستی که از دنیا و آدماش نترسم.هستی و دلم قرصه به بودنت...  
حقیقت اینه که من به جز فرزند خودم یه کوچولو سه ساله تو خونه دارم.فرزند همسرم هم نیست از جایی آمده فع ...

اصلا هیچی نمیگه یا چند کلمه ای میگه؟؟

زندگى شايد آن لبخندى ست كه دريغش كرديم...
ان شاءالله خدا هزار برابر بهتون بده.ان شاءالله همیشه سلامت باشین خودتون و خانواده گل اتون

قربونت برم مهربون 

برای شما هم همچنین💝

خدا جونم چقدر خوبه که هستی.هستی که از دنیا و آدماش نترسم.هستی و دلم قرصه به بودنت...