2752
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1960581 بازدید | 86285 پست
ممنونم  ممنون از دعاهای قشنگتون  دعا کنید تا وقتی پیش منه زود به حرف بیفته من ذوق کنم🥰

الهی آمین الهی آمین عزیزم

خدا جونم چقدر خوبه که هستی.هستی که از دنیا و آدماش نترسم.هستی و دلم قرصه به بودنت...  
اوووووه خوب معلومه مرتب نمیمونه این همه خشکبار رو گذاشتی توی فریزر الان بالکن خیلی سرده یا فقط از فر ...

نخریده

محصول باغ خودشونه

خودش درست میکنه

این نیز بگذرد...                                                       
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آهان راستی یه حموم درست و حسابیم کردم، یعنی یک ساعت و ربع تو حموم بودم مثل پیرزنا😂😂گفتم فردا پس فر ...

صفحه2766 

هفدهمين بست مربوط به خانوم سحرخيز 

از توضيحات مشخصه كه ترشيش معركه اس واسه اندازه مواد ش به خودش بكو تا كمكت كنه

دياناهستم هر چه تبر زدی مرا زخم نشد !! جوانه شد  هرکجای ایرانی مراقب خودت باش .....
نه عزیزم, چیز دیگه لازم نیس. سیب واسه اینه که یکم مزه اش ملایم نر بشه و از اون ترشی بیاد بیرون.بستگی ...

ممنون عزيزم😘😘😘

دياناهستم هر چه تبر زدی مرا زخم نشد !! جوانه شد  هرکجای ایرانی مراقب خودت باش .....
2731
اوووووه خوب معلومه مرتب نمیمونه این همه خشکبار رو گذاشتی توی فریزر الان بالکن خیلی سرده یا فقط از فر ...

رانا این زیپ که گفتین از کجا باید تهیه کنم.تا حالا نشنیده بودم.

یه تجربه به تجربیاتم اضافه شد.ممنون دوستم

سلام دوستای گلم .یه سوال داشتم کمکم کنید . همه جای خونه رو تمیز و مرتب نگه میدارم به جز فریزر .هر ج ...

از زیپ کیپ سایز های مختلف بگیر.روی هم مرتب بچین ..خیلی خوب میشه.طبقات هم هرکدوم یه چیزی بزار..یک طبقه فقط گوشت قرمز که اونم دسته بندی کن..خورشتیا یه جا روی هم.آبگوشتی ها روی هم...زیاد زیاد هم خرید نکن..نون هم کم و تازه بخر

خشکبار هم بزار طبقات بالا که دسترس نمیخواد

خدا جونم چقدر خوبه که هستی.هستی که از دنیا و آدماش نترسم.هستی و دلم قرصه به بودنت...  
فقط از کجا باید تهیه کنم

فروشگاه های بزرگ همه دارن..پلاستیک فروشیا هم دارن..حتی ممکنه سوپر سر کوچه تون هم داشته باشه بپرس

كجاشو سوال داريد ؟؟  بپرسيد بلد بودم به روى چشم  هم اينكه كلاه مدل هاى مختلف داره  ...

.چندتا سر بندازم چند رج ببافم ؟؟

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدایی که در این نزدیکیست 

سلام...گزارش امروزم...بیداری متاسفانه ۷ونماز قضا 

روتین صبح/لیموترش و عسل ناشتا/صبحانه بچه ها رو آماده کردم و ظرفهاشو با مایع لباسشویی شستم که بوی تخم مرغ ندن...

لباسهای خشک و مرتب کردم و جا دادم 

سرویس بچه ها رو شستم 

خشکبار روی میز و تمدید کردم 

نسکافه و بدرقه همسر و صدقه

با خواهرم چت کردم بس که نق زد حالم گرفته شد 

جدا چرابعضیا انقدر بدبینن؟منتظره بقیه خوشحالش کنه😕 دلشوره گرفتم باهاش حرف زدم..

نیم ساعت نرمش ملایم 

نیم ساعت مطالعه 

آرایش کردم

برای پسرم نمونه سوال نوشتم 

براشون جوک خوندم

رفتم با همسر جان خریداری جزئی

شام نون و پنیر و گردو خوردیم 

بقبه کارای شور و انجام دادم

به موهام روغن زیتون زدم و بافتم که فردا بشورم  

الانم نماز و وازلین به صورت و دعای شب و احتمالا مطالعه و کمی تمرین تندخوانی..

سلام سلام😇كزارش امروز:

ساعت بيداري ٨☺️بدرقه همسر با قران و صدقه✅ خوندن سوره واقعه ،دعاي مجير ،تكاثر ،الم نشرح ، ياسين براي اموات ، حديث كسا✅ظرفا رو شستم جمع كردم ✅زبان انكليسي✅ إنار دون كردم براي لواشك يكم زرشكم قاطيش كردم✅از يه جايي ايده كرفتم واسه ماسك صورت ، بوست انار خشك كنم حالا وقتي خشك شد ميكم خوبه يا بده✅اماده كردن شام و ظرفاي شام ✅كشت زدن تو سايتهاي خبري ✅١ساعت مطالعه درسي✅جندتا كار مهم داشتم انجام شد(امروزم خيلي كوشي به دست بودم مثلا قرار كذاشته بودم روزي٢ساعت وقت بذارم (١ساعت صبح ١ساعت بعد ازظهر😒))✅خوردن قرص و نوشيدن 8ليوان اب✅ظاهر خونه همجنان مرتبه و منم إصراري به تميزكاري بيشتر ندارم😉