2733
2734

خب این حرف خود مربی فولاده ک گفت .الان نظرت چیه یا میخوای بگی اینم خریدن ؟نظر مربی فوالا درمورد گل استقلال :احمد آل نعمه مربی فولاد در پاسخ به خبرنگار 360 درباره این کرنر گفت: در رختکن از بوحمدان پرسیدیم که آیا آن توپ کرنر بود یا نه؟ و او گفت: توپ به پایم خورد و کرنر درست بود. 

خب طرف خودش میاد میگه گلی ک ب ما زدن مردود نبود باز تو بیا بگو مردوده 

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حیف قوانین سایت دستو و بالمو بسته وگرنه ی مثال میزدم برات 

قششششششنگ شفاف سازی میشد 

موقعیت شما استقلالیا درست مثل موقعیت  ی عده ..... توی این مملکته 

هررررررررررررررررر چی بشه حق باشماس 

2731

حالت خوبه ؟؟ 

صحنه آهسته هست خانم 

گزارشگر که اصلا هیچ وقت نظر نمیده گفت کرنر نبود 

اینا رم بهشون میگن که بگن 😂😂😂

صحنه آهسته رو ول کردی چیزی که سند و مدرک هست رو ول کردی چسبیدی به یه حرف

حیف قوانین سایت دستو و بالمو بسته وگرنه ی مثال میزدم برات   قششششششنگ شفاف سازی میشد  ...

بله درسته ی عمر دارن با نا حقی تیمو نابود میکنن دارن تنها دلخوشیمونو از بین میبرن .حتی حقوق بازیکنارو ب موقع نمیدن حسینی بخاطر بغل کردن هوادار 300میلیون داد .از هر فرصتی برا خراب کردن تیم استفاده میکنن.خوبه حداقل ما با خ..مالی تیمو نمیبریم بالا زمانی ک همه مردم تو بدبختی بود ب جای حمایت رفتن دیدار رئیس جمهور .اون موقع ک ووریا غفوری رو ممنوع کرده بود از تیم .حداقلش خوبه ما مثل ترابی نیستیم.

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ

والا من زیاد از لیگ ایران خوشم نمیاد چون سطحش از بازیایی که پسر بچه های ۱۰ ساله تو کوچه میکنن پایینتره 

ولی دیشب همسرم داشت بازیو میدید منم نشستم ببینم تا یکم سر به سرش بزارم .

کرنر که اصلا به نظر نمیومد 

ولی خب حتی اگه کرنر نبوده باشه هم نمیشه گلو مردود دونست .پنالتی نبود که بگی داور موقعیت ۱۰۰ درصد  به استقلال داده

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
حالت خوبه ؟؟  صحنه آهسته هست خانم  گزارشگر که اصلا هیچ وقت نظر نمیده گفت کرنر نبود  ...

حیف ک بلد نیستم کلیپ اپلود کنم اینجا و با لپ تاپم،من خودم داورم،تو تاپیکامم هست،از استادم پرسیدم،(خودش تو بازیای لیگ برتر ناظره)(ولی ناظر بازی دیشب نبوده)گف کرنر نبوده :/ به هییچ عنوان..

و اینم بگم به امام علی استادمون خودش استقلالیه و وحشتناک استقلالیه