2733
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1960596 بازدید | 86285 پست
عالی بود عزیرم ممنون از راهنماییت. یه لایه بردار دارم اسمش گوماژ  مال شرکت آریاژ.(اوریاژ) شنا ...

اگه به صورتت میسازه که استفاده کن خیلی هم عالی 

نه من استفاده نکردم ازش

زندگى شايد آن لبخندى ست كه دريغش كرديم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان عزیزم 

گزارش بنده:انجام دادن کارهای اداری که تمام شد.به گلها رسیدگی کردم .کدو حلوایی درست کردم.پفیلا درست کردم.شام حاضری خوردیم .ظرفها شسته شد.گاز و سینک کامل تمیز شد.خریدها ضدعفونی و جمع شد.ی سر هم خونه مادرم رفتم.اشپزخاته جمع و جور تمام شد.مسواک خوردن قرصها کرم زدن و لالا 

2731
والا اگر از ته قلب یه چیزی رو بگم واقعا نمیدونم خیرات میرسه یا نه؟میدونم تو قرآن داریم ولی اون فکر ...

چرا نمیرسه؟ در طبقی از نور میارن براشون و میگن فلانی فرستاده و خوشحال میشن، حتی کسانی که نیکوکار هستن.

اگه یه فاتحه ای بخونیم بگیم برسه به مرده های از شرق تا غرب عالم، به همه مرده های از شرق تا غرب عالم میرسه.

در مورد نماز، نماز مثل گذرنامه هست و اولین چیزی که روز قیامت از انسان سوال میشه همین نماز هست و از واجباته. 

تازه از کجا معلوم که بعد از فوت برامون نماز بخونن که نمازمون نخونیم بشینیم به امید اون روز که برامون بخونن، پس چه بهتر خودمون بخونیم. خدا عاقبتمون بخیر کنه🙏

سرکه سیب  ببین عزیزم.من اول سیب ها رو تمیز میشورم می زارم آبش بره.بعد سیب هارو ریز میکنم می ری ...

ممنون شادی جون زحمت کشیدی وقت گذاشتی حتما درست میکنم 

قامت ببندرعنای من!قامت ببندای قیامت قامت من!قامت ببندودمی دربرابردیدگانم بایست ای همه ایمان همه عشق همه خوبی!می دانی این روزهاچه می گذردبه سراپرده محبت تو؟دلم رامی گویم همان که بی تاب توست,همان که تک درختش خواستی که تنهااوباشدواسمانش تو!ای خوش ترین بهانه ماندن!ای ارزوی ارزوهایم,ای رضوان بهشت جاودانم!بیا!بیاومرابه خدمتی بگمار!بیابگواب عاشقی بردستت بریزم!بیابگوبخوان,بخوانم!بگوبگردبگردم بگوبمیر,بمیرم!اماای داغ توبردل!اگردربیداری نمی توانم بیابمت به خواب وخیالی هم ازتوقانعم!مگردررویاببینمت ای دست نیافتنی ترین نایافته!من اگرغرق گناهم بادلم که اکنده ازیادتوست چه می کنی!باچشم هایم که دریادریاگریسته است چه می کنی؟باسینه ام که شرحه شرحه زخمی فراق است چه خواهی کرد؟مگردرهجران دیگری سوخته ام؟!حسرتابرحسرت جاویدمن حسرت که دمی بی حسرت نزیستم!حسرت برروزگارجوانی که درغمت گذشت!نمی دانم اگردیدارت نصیبم نشوددلیلم برای زنده بودن چیست؟امامولایم ای همه امیدم!توامروزبهانه گریستنم هستی وفردابهانه بودنم!امامن نمی دانم بدون توکدام صراط مستقیم رابیابم!نگران ان جمعه ای هستم که دلم برای تونگیرد!می دانی انسانهادیرباورندوزودرنج واگرتوسراغم رانگیری می گویم اونیزمرافراموش کرده است مرادریاب پیش ازانکه ازدست بروم
سرکه سیب  ببین عزیزم.من اول سیب ها رو تمیز میشورم می زارم آبش بره.بعد سیب هارو ریز میکنم می ری ...

ببخشیدشادی جان کپک نزنه یوقت جاش بایدخنک باشه؟؟؟یاتاریک باشه انباری دارم ولی تاریک نیست

یباراذربانومیگفت نون میزارم روش تاترش بشه شما هم اینکارامیکنید

قامت ببندرعنای من!قامت ببندای قیامت قامت من!قامت ببندودمی دربرابردیدگانم بایست ای همه ایمان همه عشق همه خوبی!می دانی این روزهاچه می گذردبه سراپرده محبت تو؟دلم رامی گویم همان که بی تاب توست,همان که تک درختش خواستی که تنهااوباشدواسمانش تو!ای خوش ترین بهانه ماندن!ای ارزوی ارزوهایم,ای رضوان بهشت جاودانم!بیا!بیاومرابه خدمتی بگمار!بیابگواب عاشقی بردستت بریزم!بیابگوبخوان,بخوانم!بگوبگردبگردم بگوبمیر,بمیرم!اماای داغ توبردل!اگردربیداری نمی توانم بیابمت به خواب وخیالی هم ازتوقانعم!مگردررویاببینمت ای دست نیافتنی ترین نایافته!من اگرغرق گناهم بادلم که اکنده ازیادتوست چه می کنی!باچشم هایم که دریادریاگریسته است چه می کنی؟باسینه ام که شرحه شرحه زخمی فراق است چه خواهی کرد؟مگردرهجران دیگری سوخته ام؟!حسرتابرحسرت جاویدمن حسرت که دمی بی حسرت نزیستم!حسرت برروزگارجوانی که درغمت گذشت!نمی دانم اگردیدارت نصیبم نشوددلیلم برای زنده بودن چیست؟امامولایم ای همه امیدم!توامروزبهانه گریستنم هستی وفردابهانه بودنم!امامن نمی دانم بدون توکدام صراط مستقیم رابیابم!نگران ان جمعه ای هستم که دلم برای تونگیرد!می دانی انسانهادیرباورندوزودرنج واگرتوسراغم رانگیری می گویم اونیزمرافراموش کرده است مرادریاب پیش ازانکه ازدست بروم
ببخشیدشادی جان کپک نزنه یوقت جاش بایدخنک باشه؟؟؟یاتاریک باشه انباری دارم ولی تاریک نیست یباراذربانو ...

نه عزیز کپک نمی زنه منم میزارم.تو انباری انباری من تاریک نیست .اگه سیبها رو موقعی که شستی بزاری آبش خشک شه کپک نمی زنه.

منم شنیدم ولی اون کار رو انجام ندادم.

چرا نمیرسه؟ در طبقی از نور میارن براشون و میگن فلانی فرستاده و خوشحال میشن، حتی کسانی که نیکوکار هست ...

ببینید اگر اینطور باشه خب طبق نور فقط مال ایرانی هاست.کشورهای اروپایی که اصلا نمیدونن فاتحه چیه نماز چیه.باید تو آتیش جهنم بسوزن. 

سلااااام روز جمعتون بخیرررر

دوستان امروز صلوات یادتون نداره

گزارش من تا این ساعت 

نهار قیمه در حال پخته ،برنجو دم گذاشته ،ظرفای صبحانه رو شستم.

الان ماشین لباسشویی رو روشنه ، امیدوارم بتونم زحمت رو بند انداختن رو لباسا بندازم گردن خواهرم   آخه اینجا خیلی سرده منم که فراری از سرما و هوای زمستون

روزتون خوش   

ببینید اگر اینطور باشه خب طبق نور فقط مال ایرانی هاست.کشورهای اروپایی که اصلا نمیدونن فاتحه چیه نماز ...

ما از دین خودمون میگیم

اونها هم تو دینشون خیلی خوبیها دارن، اونها هم بهشت و جهنم دارن‌.

@شهرزاد۱۳۹۷     @مهتاب00     كجايين دخترا.....

سلام دیانا جان و دوستای گلم

ممنونم ازاینکه ب یادم بودی

متاسفانه وقت ندارم سعادت بودن کنارتون رو از دست دادم تا حد زیادی😢

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
سلام دیانا جان و دوستای گلم ممنونم ازاینکه ب یادم بودی متاسفانه وقت ندارم سعادت بودن کنارتون رو از ...

سلام عزيز دلم خوبي؟ موهاتو كوتاه كردي يا نه قرار بود جلوشو جتري كوتاه كني درسته ؟ هر از كاهي بيا يه سلام كن برو😅

راستش كروناي لعنتي نكرانم ميكنه وقتي از يه نَفَر خبري نيس ميكم نكنه حالش خوب نيس 

دياناهستم هر چه تبر زدی مرا زخم نشد !! جوانه شد  هرکجای ایرانی مراقب خودت باش .....
منو کم حرفی؟؟؟؟ دوستان من کم حرفم؟؟؟؟🤔🤔🤔 فقط روزمرگی ها و برنامه هامو نمیگم اینجا منم با رانا ...

سلام سمن جان

از مطهره خبر نداری؟؟ 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲