2737
2739
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386764 بازدید | 68434 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سیتاراجونم...منم مثل توام دیگه الان باید خیلی کم میشدم ...عب نداره قرار نیس خودمو شکنجه بکنیم بازم میتونی عزیزم .....بازم از فردا تلاشتو شروع کن گذشتم فراموش کن انگار از امروز تصمیم گرفتی رژیم بگیری ...توکل بخدا

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
2742
نمیاد مشاوره😔😔😔😔

عزیزم همه پستات رو خوندم فهمیدم که به اصرار مادرت قراره بری پیش روانپزشک 

راستش خودمم میخواستم بگم تنها برو حتی شده بدون شوهرت اما دیگه پستا رو خودنم.....

شرمنده عزیزم رُک حرف میزنم اما الان تو روحت مریض شده و با کوچکترین بحثی بهم میریزی و زندگیت تلخ میشه حیف نیست شما که اینقدر همو دوست دارین و بهم وابسته این بینتون دوری بیفته؟.... همونجور که ما وقتی مریض میشیم مجبوریم بریم دکتر لان لازمه که تو هم بری اگه میترسی که یه عده ادم بی سواد برات حرف دربیارن بهتره به هیچکس نگی مطمئن باش بعد چند بار که بری مشکلت حل میشه و کم کم شوهرت هم اخلاقش درست میشه اگه دقت کنی در حالت عادی حتی بدون وجود افسردگی اگه یکی از دو نفر(زن و شوهر)کم حوصله یا بداخلاق باشن به اون یکی هم سرایت میکنه.

همه ما منتظریم که چند وقته دیگه بیای بگی که همه چی حل شده❤❤❤

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
😂😂😂😂😂🤗🤗🤗🤗🤗بیا بغلمممممم

اووووووووووووومدم😄😄😄😘😘😘😘😘

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
2738
سلاممم خواهرممم..کوجایی؟ نیستی دلیل زندگیمون    

سلام خواهری😘 

خواهری داغونم از صبح مثل کوزت کار میکردم خونه داغون بود اما الان شده مثل دسته گل😀

واییی پس خوبه من راحت کم میکنم.غذای سالم یعنی چی.مثلا

اره حتمااا کم میکنی👌

غذای سالم مثلا به جای مرغ سرخ شده ابپز بخوری یا مثلا حتی  شده برا یه وعده خیار رو گوجه و نون بخور 

کلا غذای سالم یعنی اینکه کم روغن و بدون سرخ کردنی 

مثلا من خودم از شروع رژیم تا الان به جای بادمجان سرخ شده بخارپزش رو خوردم اما امروز میخوام به خودم جایزه بدم و بخورم😅

به به چه حسه خوبیه خسته نباشی

مرررسی خواهر گلم😘

اره واقعا یه حس ارامشی بهم داده که نگران اومدن مهمون سرزده نیستم😀

عین خودمی چقدر منوتو تفاهم داریم

باعث سعادت منه که به تفاهم کامل رسیدیم😂😂😘

2706