2733
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 387208 بازدید | 68434 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانوما تواین رژیم همه چی مجاز خوردنش فقط باید کالری رو حفظ کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اره عزیزم همه چی مجازیم بخوریم اما به اندازه کالریمون اما بهتره که تو رژیم کمتر از شیرینیجات  و چربی و...استفاده بشه به جاش از غذاهای حاوی پروتیین مثل تخم مرغ و ماهی و گوشت مرغ و...

مثلا من خودم قبل رژیم دو هفته یه بار ماکارونی درست میکردم الان شده ماهی یه بار ...

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
اره عزیزم همه چی مجازیم بخوریم اما به اندازه کالریمون اما بهتره که تو رژیم کمتر از شیرینیجات  و ...

اهان پس درست پیش میرم من از دیروز شروع کردم.خیلی خوبه.کل کالری من 1700 بود چون شیرم میدم ولی سیر میشم عالیه

2731

سلااااااااااااام من اومدم 😀🙋

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
اره عزیزم همه چی مجازیم بخوریم اما به اندازه کالریمون اما بهتره که تو رژیم کمتر از شیرینیجات  و ...

تکامضاتون نوشتین 87بودینبعد شدین72 چقدر طول کشید باکالری شماری کم کردین

اهان پس درست پیش میرم من از دیروز شروع کردم.خیلی خوبه.کل کالری من 1700 بود چون شیرم میدم ولی سیر میش ...

عاااالیه عزیزم 1700 برا تو خیلی خوبه قشنگ میتونی وزن کم کنی👌

تکامضاتون نوشتین 87بودینبعد شدین72 چقدر طول کشید باکالری شماری کم کردین

از 3 اردیبهشت شروع کردم که 87 بودم اخرین وزن کشیم یه ماهه پیش بود که 72 شدم تو 4 ماه 15 کیلو کم کردم. احتمالا الان دیگه 70 شدم انشالله چند روزه دیگه میرم وزن کشی ببینم دقیق چند شدم

مرسی که انرژی میدین

خواهش گلم😘🌺

افرین شیرینیجات نخوردی اصلا  باکالری شمار کم کردی؟؟؟؟ورزشم میکنی؟؟؟؟

نمیشه گفت نخوردم اما خیلی کم اونم در مراسمات مثل عروسی و عید....هفته ای یه دونه بستنی خوردم اما بیشتر از میوه جات و غذاهای سالم خوردم تا جایی هم که تونستم غذاهای سرخ کردنی نخوردم 

اره عزیزم فقط با کالری شماری کم کردم ورزش هم من نداشتم فقط روزانه 20 دقیقه رقص و با 15 طناب 

😂😂😂😂😂 دقیقااااا من دیروز که خونه مامانم بودم امروزم رفتم گوشم و شستشو دادم یعنی در واقع ساکشن ک ...

😀😀اشکالی نداره گلم بلاخره همه درگیر زندگی هستن نمیشه که گفت حتما همه باید انلاین باشن😉 منم دیروز شوهرم خونه نبود به خاطر این حوصلم سر رفت وگرنه اگه شوهرم بود جرئت نمیکردم گوشی به دست باشم😂😂

ایشالا همیشه سلامت باشی❤