2737
2739
عنوان

از بچه داری خسته ام

| مشاهده متن کامل بحث + 648 بازدید | 87 پست
آره تایپب نزدیکه ۱ تومن اینطوراست ولی گهواره برقیا که شب تا صبح راحت بخوابه من قیمت کردم ۶ تومن  ...

تا ۵ سالشو ندیده بودم

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشالله همون که دوس داری میشه دوقلو شیرین ولی خیلی سخت

سختیش مهم نیس واسم دعا کن خدا بهم بده تو الان خودت چند سالته؟

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
2731
من شوهرم خیلی حساسه همش میگه یه چیزی بخر بدرد بخور باشه بدرد بخورا گرونه ارزونام میگه ولش کن بدرد نم ...

شوهر منم همینه🤣

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
منم خیلی خسته ام . یه جفت دوقلو ۲ ساله و نیمه .. با دوتا دخترای همسرم . همش هم تو خونه ام. دیگه حتی ...

نگو تور خدا بچه دوقلو عشقه کاش منم گیرم بیاد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
اگه بچه ی اولت دوقلو باشه که خیلی خوب من دومی دوقلو شد استرس نداشته باش فکر کنم یه قرصی هم هست که در ...

من نازایی دارم عزیزم همه نوع قرص خوردم فایده نداره😥

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگو تور خدا بچه دوقلو عشقه کاش منم گیرم بیاد

ان شالله عزیزم

عزیزم من یه دوستی داشتم که ۱۴ سال نازایی بدون دلیل داشت . همه راه ها رو رفته بود ولی به بن بست میخورد . 

تو یه مجلس زیارت عاشورا یه خانم بهش دستور یه معجونی رو میده که همراه با چله سوره حشر بود. 

عسل و سیاه دانه و زیره سیاه و هل و دارچین و زنجبیل رو با هم مخلوط، از شب اول پریودی به مدت چهل شب، هر شب یه ق مربا خوری بخور و با شروعش چله سوره حشر رو هم برداشت . دو ماه بعد باردار شد.

من خودم مشکل نداشتم ولی چون دلم میخواست زودتر باردار بشم و رحمم گرم بشه این معجون رو درست کردم . برای همسرمم عسل و سیاهدانه درست کردم که ناشتا یه ق غذا میخورد. منم سر دو ماه باردار شدم و بدون خوردن دارو و ژن دوقلو شد

شرمنده ام که بی تو نفس می کشم هنوز
2706