2737
2739
عنوان

از بچه داری خسته ام

| مشاهده متن کامل بحث + 648 بازدید | 87 پست
منم خیلی خستم من یه بچه سه و نیم و دوقلوی شیش ماهه دارم صبح تا شب تو خونه نه بیرونی نه جایی همش بچه. ...

خوش بحالت تو خدا دعا کن منم دوقلو باردار بشم والبته اول بچه سالم بعد دوقلو ارزومه ولی مطمئنم برآورده نمیشه😥

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه از بچگی بدخواب بود هیم بدتر میشه 

پسر دوست منم اینجوری بود تاب برقی خرید براش الان راحت شده

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
منم بیست روزه زایمان کردم  خیلی خستم  پس هنوز اول راهم ماشالا شما ک ده ماهشه خدا حفظش کن ...

نترس رفته رفته راحت میشه

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
2731
یعنی میخوابه اون تو راحت؟

اره چون همش تکون میده تاب راحت میخوابه و ساکت بچه اونم اصلا نمیخوابید

2740
اره چون همش تکون میده تاب راحت میخوابه و ساکت بچه اونم اصلا نمیخوابید

اومدم براش نی لای لای بخرم برقی ۶ تومن بود تو گهوارش که نمیخوابیپه براش ننو بستم فقط تو ننو میخوابه حالا تاب ارزونتره شتید بخرم براس

ده ماهگی خیلی سخته ببین یه کم دیگه راه میفته وابستگیشم کم میشه خیلی راحت تر میشی

راحتر که نمیشه تازه کنجکاوی بچه شروع میشه باید همممش دنبالشون باشیم

ولی از نظر خواب کمی بهتر میشن

« خدایا شکرت »
اومدم براش نی لای لای بخرم برقی ۶ تومن بود تو گهوارش که نمیخوابیپه براش ننو بستم فقط تو ننو میخوابه ...

مطمنی ۶ تومن؟ اینجا فوقش یه تومنه تازه گرون شده شده ۱ تومن

مطمنی ۶ تومن؟ اینجا فوقش یه تومنه تازه گرون شده شده ۱ تومن

نه بابا ۱ تومن بود که میخریدم کجایین شما من گهواره چوبیشو خریدم ۱ تومن پارسال اونم بخدا قیمت کردم ۵ و خورده ای برقی نی نی لای لای 

راحتر که نمیشه تازه کنجکاوی بچه شروع میشه باید همممش دنبالشون باشیم ولی از نظر خواب کمی بهتر میشن

من الان راحت ترک که دخترم ۱۳ ماه شده

چون هم به قول شما خوابش بهتره

هم نمی‌چسبه بهم

هم یه کم حرف می‌فهمه

اما همچنان ریخت و پاش داره

از قبل هم بیشتر بازی می‌خواد 

نه بابا ۱ تومن بود که میخریدم کجایین شما من گهواره چوبیشو خریدم ۱ تومن پارسال اونم بخدا قیمت کردم ۵ ...

اردبیلم عزیزم

از اینا میگم

2706