2726
عنوان

از بچه داری خسته ام

648 بازدید | 87 پست

واقعا کم آوردم دست تنهام شوهرم که سر کار وقتی میادم خسته میخوابه دخترمم شدید وابسته به من و تنبله چهاردست و پا سینه خیز بلده ولی گریه میکنه میگه بغلم کن تو ببر دائم دارم غصه میخورم الانم چند روز مریض شب تا صبح بیداره همیشه همه از گل و بلبل بودن بچه داری برای آدم تعریف یکم از سختیاش نمیگن اصلا ناشکر نیستم خداروشکر دارمش و سالمه ولی منم بعضی وقتا نیاز دارم غر بزنم .۱۰ ماهشه همش کارم غصه و حرص خوردنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم از سختیای خودم بگم؟ دختری که تا ۲۴ سالگی دست به سیاه سفید نزدخ بود یهو با دو تا بچه با فاصله یه سال و نیم خدا گذاشت تو دامنم خدا رو ۱۰۰۰ مرتبه شکر کخ دارمشون ولی بخدا شب همش ۳ ساعت خوابیدم و این چند روز اینجوریه با هم پوشک کثیف میکنن با هم خوابشون میاد با هم گشنشون میشه بخدا داغونم ولی از بس شیرینه این روند پر انرژیم میدونم چی میگی ولی عادت میکنی

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹

عزیزم حق داری خیلی سخته من که شوهرم هروقت باشه بچه رو نگه میداره و کارخونه رو هم انجام میده دیگه بریدم

تو که جای خود داری

سعی کن تو این مدت یخ روز در میون هم که شده یک صفحه کتاب بخونی خیلی تو روحیه تاثیر داره

پسر منم همینطوریه اصلا خوب نمیخوابه بهونه میگیره  خسته میشم اما وقتی یاد اون روزهایی میفتم که چقدر به خدا التماس کردم بهم بده میگم خدایاشکرت بخاطر بودنش 

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
دلم تنگ شد واسه روزایی که بچم التماسم میکرد بغلش کنم و گریه میکرد و منم خسته بودم 

چن سالشه بچت ؟ 

سه تایی شدن یه رابطه فــقـــط وقتی خوبه که نفر سوم خیلی خیــلی کوچولو باشه ..💞 👪 💞 ____ کم کم وقتشه امضامو عوض کنم فک کنم 🙄
نمیتونی خونه مادرت بمونی ،من وقتایی ک خسته میشم میرم یک روز میمونم مامانم کمک میکنه من استراحت میکنم ...

منم ایمجوری بودم الان که دو تا شدن میرم ۳ یا ۴ ساعت میمونم خووووب میخوابم یه هفته شارج میشم

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
2706