2737
2739
عنوان

از بچه داری خسته ام

| مشاهده متن کامل بحث + 648 بازدید | 87 پست
ان شالله عزیزم عزیزم من یه دوستی داشتم که ۱۴ سال نازایی بدون دلیل داشت . همه راه ها رو رفته بود ولی ...

واقعا ممنون باشه انجامش میدم شما چند سالتونبود که دوقلو باردارشدین

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای منم ۳۱ سالمه یعنی میشه  خدایا کاش بشه

ان شالله عزیزم .. منم اصلا تو فکرمم نبود دوقلو دار بشم . ماه سوم بارداری خدا معجزه کرد برام. 

اونم دوستمم توی ۳۸ سالگی با این معجون باردار شد

شرمنده ام که بی تو نفس می کشم هنوز
2728
من الان راحت ترک که دخترم ۱۳ ماه شده چون هم به قول شما خوابش بهتره هم نمی‌چسبه بهم هم یه کم حرف م ...

آره عزیزم همینطوره که میگی منم از بعد ۱۲ ماهگی خییییییلی راحتر شدم می‌تونه خودش رو با اسباب بازی و وسایل مشغول کنم بیشتر آدم وقت آزاد داره اما الان دیگه از کنجکاویهای زیاد و اغلب خطرناکش کلافه هستم

دائم میخواد سشوار ، ریش تراش جاروبرقی بزنه تو برق روشنشون کنه

همش جییییغ کبریت روشن کن بده بهم فوت کنم 

فندکم یه ماهه خراب شده فعلا نتونستم بخرم

دائم میگه ظرف سرکه بده دستم، بدیش هم اینه کابینت کم دارم اکثر وسایل بالای کابینته میبینه

بالای کمد خودش و ما دیگه یه جای خالی پیدا نمیشه از بس همه چی گذاشتم بلندی 

خلاصه اوضاعی دارم باهاش

منم مثل بعضی دوستان دوست دارم زودتر بزرگتر بشه حداقل خوب و بد بفهمه هرچند دردسرهای دیگه شروع میشه😁😒

« خدایا شکرت »
الان بهش زنگ زدم میگم تاب برقی بخریم نزدیکه ۱ تومن میگه کجاییه ؟ ۱ تومن بدرد نمیخوره میگم گرونترم که ...

یدفعه نمیگن نمیخرم که خخخخ

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹

خانما حالا که جمعید با اجازه استاتر به منم کمک کنید دختر چهار ماهه خیلی سرفه میکنه چی بدم بخش خوب میشه چیکار کنم البته دکتر بردمش ولی دلم میسوزه وقتی گریه میکنه

مامان نازنین و جوونم فوت شده برای شادی روحش صلوات میفرستیدلم براش تنگ شده
الان بچتون چند وقتشه؟ منم الان حال استارتر دارم می‌دونم بعد دلم مثل شما تنگ میشه اما واقعا تو لحظه ...

نزدیک ۴ ساله

انقد زود میگذره که فقط دلت میخواد این روزها برگرده 

خدایا شکرت 
2738
چطوری؟چیکار کردی که شبا تاصبح خواب بود؟

ساعات خواب و خستگیشو پیدا کردم و جوری تنظیم کردم که شبا بخوابم 

مثلا صبحت ۱۰ بیدار میشد فهمیدم که ۱ دوباره خسته میشه میخوابوندم دوباره ساعت ۵ و اگر تو این مدت میخواست بخوابم نمیزاشتم تا بچه  عادت کرد و شبا رو کامل می خوابید طول هر خواب هم فقط نیم ساعت بود 

خدایا شکرت 
آره عزیزم همینطوره که میگی منم از بعد ۱۲ ماهگی خییییییلی راحتر شدم می‌تونه خودش رو با اسباب بازی و و ...

آره رای میگی

دختر من دوست داره همه کارهای ما رو تقلید کنه

با هر چی ما ورمیداربم برداره

از این جهت خیلی آدم نگران میشه

کلا هم که وسیله سالم نزاشته

یه وقتا عکسای قدیم رو میببنم که خونه تمییییز همه چی سر جاش مرتب و سالم گریه ام میگیره

الان ده برابر قبل کار می‌کنم اما همیشه خونه کثیف و نامرتب

نزدیک ۴ ساله انقد زود میگذره که فقط دلت میخواد این روزها برگرده 

ایشالا پسرت سالم باشه زیر سایه شما و باباش😘😘

آره راست میگی گاهی میگم چه زود شد ۲۷ ماهش

« خدایا شکرت »
آره رای میگی دختر من دوست داره همه کارهای ما رو تقلید کنه با هر چی ما ورمیداربم برداره از این جهت ...

الهی😘😘

عزیزم درکت میکنم

من خودم همیشه به تمیزی وسایل و خونم معروف بودم خصوصا تو فامیل همسرم 

پسرم که دیگه راه افتاد دیدم نه هر چی جمع میکنم انگار نه انگار 

ببخیاال تر شدم هر چند هنوزم گاهی خیلی حرص میخورم از ریخت و پاش گذاشتم عاقل‌تر بشه 

فقط یه پیشنهاد دارم بهت اگر مثل من رو تمیزی حساسی، اما خیلی به بچت نگو نریز، کثیف نکن، غذا رو خودت نریز و اینا من متاسفانه الان پسرم بشدت حساس شده تا یه قطره ماست بریزه رو فرش با لباسش، جییییغ کثیفش کردم بشورش 

با ترس و استرسم میگه

دلم کباب میشه 

حساسبتم کم کردم با خنده مبگم اشکال نداره تازه داره کمممی بهتر میشه

تو دلم میگم ببخشیدا مرده شور وسایل خونه ببرن، سلامت روحی روانی بچم واجب‌تر بوده چرا انقد اذیتش کردم حالا بخواد انقد شور بزنه 

ببخش پرحرفی کردم 

« خدایا شکرت »
الهی😘😘 عزیزم درکت میکنم من خودم همیشه به تمیزی وسایل و خونم معروف بودم خصوصا تو فامیل همسرم&n ...

ممنون از راهنماییت عزیزم

💋💋😑

دقیقا دختر منم همینه 

حتی الان تا یه چیزی میریزه یا خراب کاری میکنه با ترس و استرس نگاه میکنه من رو

با اینکه من دعواش نکردم ولی اون لحظه انقدر کلافه و عصبی میشدم که میترسه

حالا دارم رو خودم کار می‌کنم تا عصبانیت و خشمم رو نفهمه

😘