2733
2734
عنوان

دلت میاد؟ بیایی و من نباشم💔

| مشاهده متن کامل بحث + 18090 بازدید | 2242 پست

یامهدی ادرکنی 

یامهدی ادرکنی 

یامهدی ادرکنی

💙تاپیک خوابی که راجب امام زمان(عج)دیدم💙👉 این تاپیک مال دوسال پیشه ولی من وظیفه خودم دونستم اینجا قرار بدم برای کسایی که دوست دارن از همین امروز حضرت مهدی روصدا کنن این ذکری هست که معجزه میکنه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی تا عمردارم تازمانی که نفس میکشم سعی میکنم هرروز۳۱۳مرتبه یامهدی ادرکنی بگم  (همه راه هابُنبسته بایدبیای..بیای تاخدادستشوروکنه...فقط راه برگشتنت روبگو...تاچشمام واست آب وجاروکنه💌)  یامهدی ادرکنی اقاجونم خیلی دوست دارم خیییلی♥️تمام تلاشمو میکنم اونجوری بشم که تومیخوای داروندارم فدای یه تارموت تموم دلخوشیِ زندگی من تویی فدای نفسات بشم آقا قربون قدمهایی که روزمین برمیداری برم عاشقتم پدرمهربونم امام زمانم🤍

یامهدی ادرکنی 

یامهدی ادرکنی 

یامهدی ادرکنی

💙تاپیک خوابی که راجب امام زمان(عج)دیدم💙👉 این تاپیک مال دوسال پیشه ولی من وظیفه خودم دونستم اینجا قرار بدم برای کسایی که دوست دارن از همین امروز حضرت مهدی روصدا کنن این ذکری هست که معجزه میکنه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی تا عمردارم تازمانی که نفس میکشم سعی میکنم هرروز۳۱۳مرتبه یامهدی ادرکنی بگم  (همه راه هابُنبسته بایدبیای..بیای تاخدادستشوروکنه...فقط راه برگشتنت روبگو...تاچشمام واست آب وجاروکنه💌)  یامهدی ادرکنی اقاجونم خیلی دوست دارم خیییلی♥️تمام تلاشمو میکنم اونجوری بشم که تومیخوای داروندارم فدای یه تارموت تموم دلخوشیِ زندگی من تویی فدای نفسات بشم آقا قربون قدمهایی که روزمین برمیداری برم عاشقتم پدرمهربونم امام زمانم🤍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یامهدی ادرکنی 

یامهدی ادرکنی 

یامهدی ادرکنی

🌷 شهید حمید سیاهکالی‌ مرادی:

رفیق حواست به جوونیت باشه،

نکنه پات بلغزه، قراره با این پاها

تو گردان صاحب الزمان(عج) باشی💚

🌼 الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم 🌼 ‌ لطفا آقایون لایک نکنن یا تو تاپیک هام پست نذارن 
توی این چند سال اولین باره برای پستی دعوت میشم ممنون  انتظار نداشتم پست آقا امام زمان باشه &nb ...

خدا رو شکر عزیزم قسمتتون بوده 

اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم 

در پناه صاحب الزمان سلامت و حاجت روا باشید🤲 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

🌼 من سخت نمی‌گیرم؛ سخت است جهان بی‌تو...

یا اباصالح💚

🌼 الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم 🌼 ‌ لطفا آقایون لایک نکنن یا تو تاپیک هام پست نذارن 
یاامام زمان ی راهی ی چاره ای بزار جلو پام خیلی خستم😭😭😭😭

انشاءالله به دعای آقا حاجت روا میشی عزیزم💚

🌼 پناه می‌برم از غصه‌ها به رویایت / به فکر دیدنِ قرصِ دو چشمِ زیبایت

اللهم عجل لولیک الفرج❤

انشاءالله به دعای آقا حاجت روا میشی عزیزم💚

ان شاالله آبجی نمیدونم چکار کنم  فقط باید معجزه بشه ن طلاق حالم رو خوب میکنه ن مجردی ن ازدواج مجدد هیچی فقط از خدا میخوام به واسطه امام هایه دری رو بروم باز کنه😔

فقط خدااااا
2706