2733
2734

بچه ها یه ماشین پراید داره قبلا می‌گفت می‌خوام عوض کنم الان میگه نه ماشین رو شیک پیک میکنم عوض نمیکنم وخب خونه هم نداره 

غیر اون وام ازدواج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
با سود ۴درصد میشه چقدر باید قسط بده ؟

خودتون از نظر مالی چه شرایطی دارید؟چقدر سرمایه دارید؟

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
شرایطش سخته بیشتر فکر کن خدا به داد همه جوونا برسه با این اوضاع اقتصادی

الهی آمین واقعاً هم سخته گلم 

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
أُفَوِّضُ أَمْری إِلَی اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصیرٌ بِالْعِبادِ
خب الان همه پسرها تقریبا وضعشون همینه دیگه. مگه از اول رابطه قصدتون ازدواج نبوده؟

چرا بوده ولی  می‌خوام بدونم با ۱۵۰ ملیون تومن چیکار میشه کرد مثلا که بیاد خواستگاری 

حلقه های نامزدی رو بخره خوبه ؟ یا نه ماشینشو عوض کنه

همه از اوج شروع نکردن عزیزم 

دقیقا. یعنی چون پول نداره، خونه نداره، ماشین خوب نداره مجبور نیست باهاش ازدواج کنه. 

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
2706