2733
2734
عنوان

ازدواج با مرد مطلقه

| مشاهده متن کامل بحث + 7561 بازدید | 294 پست
دلم گرفته

عزیزم این طبیعیه که یکم دلگیر بشی چون وابستش شدی چند مدت که بگذره حالت بهتر میشه

ولی الان چه تضمینی وجود داره که بعد از رابطه هنوز مشتاق رابطه با شما باشه 

این طبیعیه که بعداز فروکش کردن عطشش دیگه سرد میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خوشحالم فقط باید بتونم فراموش کنم

متاسفانه ما زنا بیشتر از روی احساساتمون فکر میکنیم و دل میبندیم ولی مردا منطقی ترن 

اون نمیاد به این زودی خودشو درگیر زندگی جدید کنه

مخصوصا که هی در مورد خانوادش میگه

ان شاالله خدا بهترینا رو سر رات میزاره

2738

نکن بابا این معلومه نیتش خیر نیس

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
بیچاره دایی خدا بیامرزت😣 واقعا بعضی از زنا شیطان صفتن  اگرم عده نگه نداره صیغه هاش باطله😑

بیچاره داییم چی میکشیده با این زنش.ما چهل روز که از مرگ داییم گذشت به زنداییم گفتیم گناه داری جوانی خواستی ازدواج کنی اشکال نداره،اونم پررو فرت و فرت صیغه شد آبرو واسمون نزاشته عده هم حالیش نیس

خدا لعنتشون کنه همین زنا هستن جامعه رو به فساد کشیدن همسایه خواهرم اینا زندگی ارومی داشت شوهرش ...

وای چقدر بد،هم زنه هم مرده.هردوتاشون بیشعور بودن زنه که هوسباز بوده و مرده که رفته یه باکره گرفته تو ازدواج دومش.بنظر من مرد حق نداره برا ازدواج دوم باکره و جوان بگیره.باید بره یه مطلقه واقعی پاکدامن بگیره

هر کاری میکنی بکن ولی بازیچه نشو و تابع احساساتت نباش هیچوقت هم ازروی ظاهر و حرفاش تصمیم نگیر خ ...

شاید می خواد راضیم کنه برای محرم شدن ولی من اصلا راضی نمی شم 

گفتم به جای چند ماه دیگه الان به خانوادت بگو

گفت دلم نمی خواد

2706