2733
2734
عنوان

ازدواج با مرد مطلقه

| مشاهده متن کامل بحث + 7564 بازدید | 294 پست
واقعا من شوهرم گرم هس اگر مریض باشم اگر پری باشم اگر درحال مرگ باشم رابطه میخاد یه شبم گیرش نیاد دعو ...

بالاگفتم دیگه ازدواج باکسی که رابزه براش خیلی مهمه ودراولویته اشتباه چون پریودبشه یابره مسافرت یامهمونی یاختم یابارداری.چنین شخصی میتونه وایسته؟اگه اون لحظه به خواستش نرسه میره باکس دیگه

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جوابش رو اینجا می ذارم مرسی از راهنمایی دلسوزانه تک تک شما

عزیزم مطمعن باش ارج و قرب خودت میره بالا

حرمت امامزاده به متولیشه

تا خودت به خودت احترام نزاری کسی بهت احترام قایل نیست

اون اقا هم باید دیدگاهش رو نسبت به شما درست کنه

بله روابط زناشویی جزعی از زندگیه نه همه اون

بله منم بالاهمون گفتم رابطه مهمه ولی نه تااین حدکه دراولویت باشه .کسی که براش مهمه نه پایبندمیشه به زن وزندگیش هم اینکه چنین شخصی به زن نگاه ابزاری داره یه ذره برای زنش ارزش قائل نیست 

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ

در ضمن یادت باشه اگه تو اولویت زندگیشی حتما هر لحظه پیاماتو چک میکنه

نه اینکه بذاره شب به شب جواب بده

مواظب باش دوباره وارد زندگی نشی که دلخواهت نیست

یادت باشه مردا اکثرا مثل همن

در ضمن یادت باشه اگه تو اولویت زندگیشی حتما هر لحظه پیاماتو چک میکنه نه اینکه بذاره شب به شب جواب ب ...

من که پیامم زدم

تو تلگرام

بهش گفتم تا بعد عقد بدون هیچ رابطه

حتی نمی تونه دست من بگیره

چون مذهبی ام

ولی برای چک کردن پیام 

سرش خیلی شلوغه و تا شب یا غروب اصلا گوشی کار نمی کنه

در ضمن یادت باشه اگه تو اولویت زندگیشی حتما هر لحظه پیاماتو چک میکنه نه اینکه بذاره شب به شب جواب ب ...

واقعا اینم حرفیه من موندم چطور این تا شب سر گوشی نمیره شب ک میره زیر پتو یادش میا😁😁😂😂

من که پیامم زدم تو بهش گفتم تا بعد عقد بدون هیچ رابطه حتی نمی تونه دست من بگیره چون مذ ...

ولی منکه مطمعن نیستم

اینجور ادما سرشون پر از هوا و هوسه

یعنی باور میکنی مثل مردای قدیم تا شب کار میکنه ولی شبا دلش پر میکشه برای رابطه

مطمعن باش اولویت زندگیش نیستی

شاید یکیش باشی

کیه الان صبح تا شب گوشی اندروید دستش نباشه

گفتم با خانوادت بیا گفت الان زوده هشت ماه از طلاقم می گذره چهار ماه دیگه خانوادا می یام برای عقد

دیدی بهانه بود این میخواست صیعه باشید ببین به قول یکی از دوستامون اکه رک وراست میگفت میخوام صیعه باشیم وهدفم ازدواج نیست میشد یه کاری کرد ولی حق نداره گولت بزنه ووعده ازدواج بده ولی هدف دیگه ای داشته باشه

یاد من باشد کاری نکنم که به قانون زمین بر بخورد
2706