2733
2734
عنوان

ازدواج با مرد مطلقه

| مشاهده متن کامل بحث + 7554 بازدید | 294 پست

والا شوهر من هم خلی گرم مزاجه ولی دو ماه بعد عقد رسمی تازه جرات کرد فقط دستمو بگیره و رابطه اصلی هم خیلی وقت بعد عروسی بود

چطور به این راحتی بهتون پیشنهاد رابطه می دن؟

تو فقط زمانی می توانی درست بیندیشی که من منطق تو را با اندیشه ی نادرستی تحریک کنم و من فقط زمانی می توانم عقاید سخیفم را اصلاح کنم که تو اجازه ی سخن گفتن داشته باشی. 

ادم وقتی برای زنی ارزش قایله روش نمیشه  حالاحالاها ازش رابطه بخواد

تو فقط زمانی می توانی درست بیندیشی که من منطق تو را با اندیشه ی نادرستی تحریک کنم و من فقط زمانی می توانم عقاید سخیفم را اصلاح کنم که تو اجازه ی سخن گفتن داشته باشی. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه هام پیش من هستند می گه رابطه در حد معاشقه و فقط یکبار خودشو خانوادش متشخص اند فقط موندم م ...

با یه مشاور مشورت کن. شما از همه لحاظ می شناسیش؟ تحقیقاتت رو‌ کامل کردی؟ به اصطلاح همه چیز اوکی هست فقط مونده موضوع رابطه؟ اگر واقعا واقعا از تمام جهات مطمئنی و شناختت رو کامل کردی، من یک بار از یکی از دوستان خودم که مطلقه بود، شنیدم که مشاور این مساله رو بهش پیشنهاد کرده بود که خودش از آقا درخواست کنه. به عنوان گام آخر و نهایی شناخت برای کسی که ازدواج دومشه و قدرت ریسک نداره. ولی اگر به عنوان شروط اولیه ی ادامه ی ارتباط هست و همین اول کاری بدون کامل کردن پروسه ی شناخت حضوری و خانوادگی از طرف ایشون مطرح شده، جای تامل داره. اما به هر حال به نظرم قضیه رو با یه مشاور وارد قشنگ موشکافی کن تا کمکت کنه تصمیم درست رو بگیری. و از هر دو طرف قضیه بی گدار به آب نزنی.

شاید می خواد راضیم کنه برای محرم شدن ولی من اصلا راضی نمی شم  گفتم به جای چند ماه دیگه الان به ...

عزیزم معلومه ریگی به کفششه اون دنبال شروع یه زندگی جدید نیست

فقط احترام به خودت یادت نره

خودت و بچه هات

هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره

اون فقط دنبال صیغه و برقراری رابطه برای یه مدت محدوده

تا بره سراغ کیس بعدی

این وسط شمایید که ضربه میخورید

راههای ارتباطیتدن رو یاهاش قطع کنید

شما که کارمندید و محتاج کسی نیستید از لحاظ مادی

از لحاظ روحی هم به خدا توکل کنید خودش بهترینها رو سر راتون میزاره

2728

بیشتر بشناس طرفو...یه تحقیق بکن ببین چقدر جدی

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟
2740