2752
2734
عنوان

ازدواج با مرد مطلقه

| مشاهده متن کامل بحث + 7564 بازدید | 294 پست
دقیقا مرد گرم و زن گرم زندگیاشون زیاد دوام نداره چون ب هر حال طرف مقابل ی وقتایی نمیتونه اونجور باید ...

واقعا من شوهرم گرم هس اگر مریض باشم اگر پری باشم اگر درحال مرگ باشم رابطه میخاد یه شبم گیرش نیاد دعوا راه میندازه فوری فرداش میره با یکی دیگه باور کن مادرم فوت شده بود همون ساعت زنگ زدن من داشتم رو اتاق گریه میکردم اون اومده بود رابطه میخاس الان دلم از هرچی رابطه هس بهم میخوره حالا بری ب شوهرم بگی میگه زنم سرده من چطور گرم باشم

الان بهش بگم که سر کار هست و سرش شلوغه؟ یا بذارم شب بهش پیام بدم؟

اگر تصمیمت رو گرفتی نذار فاصله بیافته. الان بزن براش. تا شب میخوای بشینی فکر و خیال کنی ممکنه یهو پشیمون بشی و درخواستش رو بپذیری

تازه ممکنه این آقا نه رو هم قبول نکنه و تلاش کنه راضیت کنه. سفت وایسا

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
واقعا من شوهرم گرم هس اگر مریض باشم اگر پری باشم اگر درحال مرگ باشم رابطه میخاد یه شبم گیرش نیاد دعو ...

یا خدا .ابجی نمیدونم چی بگم اما شوهر منم گرمه ولی منطقی باور کن چهار ساله روزی دو سه بار میخاد ولی الان ک باردار شدم خودشو کنترل میکنه میگه تا دنیا نیاد نمیخوام من از ترس همین رفتارش از بارداری میترسیدم ولی خداروشکر مشکلی پیش نیومد 

واس سلامتیه نی نیم صلوات بفرست🤗البته حلالم کن ک ازت اینو میخام
سعی کن تو  فضای مجازی دنبال همدم وهمراه خوب  نباشی چون خیلی از حقیقتها رو متوجه نیستی همچی ...

من اینترنتی اشنا شدم و الان دو ساله ازدواج کردیم البته عقد بودیم الان 7 ماهه عروسی کردیم زندگیمون هم خوبه

من اینترنتی اشنا شدم و الان دو ساله ازدواج کردیم البته عقد بودیم الان 7 ماهه عروسی کردیم زندگیمون هم ...

ان شالله خوشبخت شی گلم 

عهههه حالم بهم میخوره زنداییم 40روز بعد مرگ داییم رفت صیغه مرد زن و بچه دار شد اینقدر صیغه شد تا چند ...

خدا لعنتشون کنه همین زنا هستن جامعه رو به فساد کشیدن

همسایه خواهرم اینا زندگی ارومی داشت

شوهرش هم مرد خوبی بود بعد یه مدت پاشو کرد تو یه کفش که همسرم امروزی نیست

همسرش کارمند بود با دو تا بچه طلاق گرفت

الان یکی دو ساله هر چند وقت صیغه یکیه

یه بارم صیغه یکی بود ازش پول میخاست که به زنش نگه

شهرمون کوچیکه و واقعا انگشت نما شده

شوهرش هم رفت یه دختر باکره گرفت و بازم زندگی ارومی داره

مرسی عزیزم البته مجازی ریسکه ولی از همون اول که دیدمش به دلم نشست و خداروشکر شانس آوردم

اره توکل بر خدا خداروشکر ک خوب بوده و امیدوارم همیشه خوب باشه

دیده که پاکم و مذهبی نیاز به تست نداره

تو دتیای واقعی هم خانوادشو میشناسییا خودش اینها را بهت گفته؟

حس من میگه متاهله و این روش کارش

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2706