2726
عنوان

ازدواج با مرد مطلقه

| مشاهده متن کامل بحث + 7553 بازدید | 294 پست
یه بچه زیر شش سال داره که پیش مامانش هست

این مردایی که راحت از بچشون میگذرن و میدن به مادرش معلومه آشغالن،میخوان راحت به هرزگیشون برسن.

دخترک خنده کنان گفت که چیست...راز این حلقه زر...راز این حلقه که انگشت مرا... اینچنین تنگ گرفته است به بر...راز این حلقه که در چهره او...اینهمه تابش و رخشندگی است...مرد حیران شد و گفت... حلقه خوشبختی است حلقه زندگی است...همه گفتند:مبارک باشد...دخترک گفت:دریغا که مرا...باز در معنی آن شک باشد... سالها رفت و شبی...زنی افسرده نظر کرد برآن حلقه زر...دید در نقش فروزنده او... روزهایی که به امید وفای شوهر...به هدر رفته هدر....زن..... پریشان شد و نالید که وای...وای این حلقه که در چهره او...باز هم تابش و رخشندگی است... حلقه بردگی و بندگی است...فروغ فرخزاد.....

بهش بگو شرمنده اولویت اول زندگی من رابطه جنسی نیست به خدا استوارتر سری درد نمی کنه دستمال نبند الان داری با بچه هات راحت زندگی میکنی آقا بالاسر نداری  پس فردا ذهن ناو آسفالت میکنه واسه رابطه جنسی هر روز یه بامبول درمیاره واسه خودش 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

استارتر خودتو گول نزن.این آدم مرد زندگی نیست.بنظرم باید پای صحبت با زن سابقش هم بشینی ببین چی به سرش ...

دقیقامن که میگم اولادروغ میگه دوماهم اگه راست بگه ازدواج باهاش اشتباهه چون رابطه براش خیلی مهمه نرومسافرت حتی توپریوردم بهش اجازه بده توبارداریم حتی دکترگفت قدغنه بزارکارش بکنه😒😒چون اگه نزاری میره خیانت میکنه به نظرمن رابطه اخرین اولیت بایدباشه چیزای مهمتری هم هست برای اون ادمی که خیلی مهمه بایدازش دورشد

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
2728
استارتر يه حسي بهم ميگه براي تست پاك بودنه شما داره اين پيشنهادو ميده به خصوص كه تاكيد داره روي فقط ...

منم همینومیگم شاید داره امتحانش میکنه بعیدنیس

دوستون دارم مهربونا لطفا هر کسی تونست واسه بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرسته خیلی ممنون  
بچه هام پیش من هستند می گه رابطه در حد معاشقه و فقط یکبار خودشو خانوادش متشخص اند فقط موندم م ...

قبول نکنی شرطش احمقانه هست مگه شما بی ارزشی اون داره استفاده ابزاری میکنه ازت قبول نکن و چون دو بچه داری حواست بایدخیلی جمع باشه برای انتخاب جدیدت هر کسی و وارد زندگیت نکن تو باید شرط سنگین بزاری نه اون!

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..
موقعیت اجتماعی عالی پسر یکی از سران دولتیه می گه اگر قصدم ازدواج نبود کلی زن ریخته خیابون برای ...

اگه اینطوریه که دیگه بدتر

اگه بری شکایت هم کنی به جایی نمیرسی

ایشون فقط میخواد باهات صیغه بشه و چند مدت خودشو تخلیه کنه و بعد بندازتت دور

دخترک خنده کنان گفت که چیست...راز این حلقه زر...راز این حلقه که انگشت مرا... اینچنین تنگ گرفته است به بر...راز این حلقه که در چهره او...اینهمه تابش و رخشندگی است...مرد حیران شد و گفت... حلقه خوشبختی است حلقه زندگی است...همه گفتند:مبارک باشد...دخترک گفت:دریغا که مرا...باز در معنی آن شک باشد... سالها رفت و شبی...زنی افسرده نظر کرد برآن حلقه زر...دید در نقش فروزنده او... روزهایی که به امید وفای شوهر...به هدر رفته هدر....زن..... پریشان شد و نالید که وای...وای این حلقه که در چهره او...باز هم تابش و رخشندگی است... حلقه بردگی و بندگی است...فروغ فرخزاد.....
می گه فشار روش هست و ادم هرزه نیست با هر کسی باشه البوه فقط معاشقه می خواد

استارتر جان

شما با داشتن یکبار رابطه متوجه طبع گرم یا سرد بودن طرف نمیشید 

حتی الان ک ماه هاست از هم فاصله داشتین حتی اگه یک ماهم پیش هم بمونید این طبع معلوم نمیشه

شاید ب اشتباه هردو فکر کنین گرمین با توجه ب اینکه فاصله داشتین هردوتاتون از رابطه جنسی

پیشنهاد میکنم پیش مشاور برین یا ازین دکترای اورولوژیست چیه یک همچین پکترایی هست ک با انجاک ازمایش تشخیص میدن ک شما دوتا طبع هاتون باهم جوره یا نه

یعنی تشخیص میدن ک شما گرم هستین یا سرد و با این اقا طبعتون جوره یا نه

با اینکار هم هردو مطمئن میشین هم اینکه ی همچین پیشنهادی رو هم عاقلانه و بدون دعوا بین خودتون حل میکنین

اگه اقا قبول نکرد پس بدون تیتش سواستفاذه بوده و قصد داره شمارو با صیغه پیش خودش نگه داذه ن با عقد

و میخواد یواش یواش شمارو ب خودش عاشق کنه با گذشت زمان تا شما هم قبول کنین

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

مططططططططططمينم داره ميسنجدش 

منتها ما خانوما براي نگه داشتن عشقمون تن به همه ي خواسته هاش ميديم قافل از اينكه عشقمون اين كارا رو ميزاره پاي ضعف اخلاقيمون 

نكن خواهر من نكن تا موقعيتتو از دست ندي اگر بدرد بخور هست

باع...

حرفش درست.اما تو طول زندگی شاید برای شما مشکلی پیش بیاد بلاخره زن هرچی سنش بالا بره نیاز جنسیش تغییرمیکنه.شماشاید الان طلاق گرفتی و چندوقت رابطه نداشتی فکرمیکنی خیلی گرم هستی.اما توزندگی یه سری مسائلی پیش میادکه نمیشه پیش بینی کرداون اقاراحت حرفشو زده و خواستشو گفته این شماهستین که باید عاقلانه فکر کنید.واینم بدون اومدی شماتو اولین رابطه خوب بودی یا حتی نقش بازی کردی بعداینجور نبودی چی میشه؟صددرصدتو رابطه اول خوب هستی چون چندوقت رابطه نداشتی مشتاقی

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
2706